Kensington w Progresji !!!

Uwielbiany holenderski zespół wystąpi 25 marca 2020 roku w warszawskiej Progresji na pierwszym od dwóch lat koncercie w naszym kraju.  Kensington bilety na koncert w Warszawie już w sprzedaży.

Kensington koncerty

Koncert Kensington w Warszawie odbędzie się w ramach europejskiej trasy promującej najnowszy, piąty już album zatytułowany „Time, z którego pochodzą single: „Bats”, „What Lies Ahead”, „Ten Times The Weight” i „Chronos Pt.1”. Album ukaże się 15 listopada 2019 roku nakładem Universal Music Polska.

 

Kensington ma na swoim koncie występy na takich festiwalach jak: Eurosonic Noorderslag w Holandii, Exit w Serbii, czy Sziget na Węgrzech. W Polsce zagrali już kilkanaście koncertów, między innymi podczas Life Festival Oświęcim (2015), na finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (2016), Woodstocku (2016) oraz byli zagraniczną gwiazdą na Muzofest 2017.

O zespole Kensington

Kensington, czyli najpopularniejszy obecnie rockowy zespół z Holandii, pochodzi z Utrechtu. Grupę tworzą: Eloi Youssef (wokal, gitara), Casper Starreveld (wokal, gitara, pianino), Jan Haker (bas) i Niles Vandenberg (perkusja).

 

Zespół powstał w 2005 roku i wydał do tej pory cztery albumy studyjne: „Borders” (2010), „Vultures” (2012), „Rivals” (2014) oraz „Control” (2016).

Z dwóch ostatnich albumów pochodzą największe przeboje zespołu, takie jak: „Streets”, „Riddles”, „War”, „Rivals”, „Slicer”, „Sorry”, „Control” czy „Bridges”, do którego teledysk nagrywany był między innymi podczas występu Kensington w warszawskiej Progresji.

Kensington bilety

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

 

W sprzedaży dostępne również bilety kolekcjonerskie (tylko przy zakupie online, przy zamówieniu z wysyłką pocztą lub kurierem) – wzór dostępny TUTAJ!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!