LINDEMANN z jednym z najmocniejszych klipów w karierze

Wokalista RAMMSTEIN Till Lindemann oraz Peter Tägtgren (Pain, Hypocrisy) prezentują kolejny singiel projektu LINDEMANN: „Knebel”. Utwór zapowiada album „F & M”, który ukaże się 22 listopada 2019.

„Knebel” doczekał się teledysku w reżyserii Zorana Bihaca. Zdjęcia powstały w bardzo ciekawych lokacjach w Niemczech oraz Rosji. Ze względu na treść, nieocenzurowana wersja wideo będzie do odtworzenia wyłącznie raz na stronie knebel.tv. Teledysk ukaże się spontanicznie po premierze utworu. Aby złapać premierę, należy śledzić media społecznościowe LINDEMANNa. Ocenzurowana wersja obrazka trafi na YouTube. To bez wątpienia jeden z najmocniejszych klipów, jakie kiedykolwiek zrealizowali artyści. Lindemann i Tägtgren po raz kolejny przekraczają bariery.

LINDEMANN debiutował „Skills In Pills”, które było w całości nagrane po angielsku. Tym razem zespół postawił na niemiecki. Pomysł na album narodził się dzięki współpracy Tilla z Thalia Theater w Hamburgu, który przygotowywał nową adaptację „Jasia i Małgosi”. Strach, nadzieja, ubóstwo, bogactwo, kanibalizm, śmierć – wszystkie te wątki pojawiają się zarówno w sztuce, jak i w ścieżce dźwiękowej, którą skomponował Lindemann.
Na „F & M” ostatecznie trafiło pięć utworów stworzonych na potrzeby przedstawienia, a tracklistę uzupełnia sześć premierowych kawałków. „Knebel” to trzeci po „Steh auf” i „Ich weiß es nicht” singiel promujący wydawnictwo.
LINDEMANN – „F & M” – lista utworów:
1. Steh auf
2. Ich weiß es nicht
3. Allesfresser
4. Blut
5. Knebel
6. Frau & Mann
7. Ach so gern
8. Schlaf ein
9. Gummi
10. Platz Eins
11. Wer weiß das schon
Wersja specjalna, 2LP i format cyfrowy:
12. BONUS TRACK: Mathematik (Original Version)
13. BONUS TRACK: Ach so gern (Pain Version)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *