Dawid Podsiadło prezentuje akustyczny teledysk do “Trójkątów i kwadratów”

Dziś na kanale YouTube Dawida Podsiadło można zobaczyć video do nowej wersji utworu “ Trójkąty i kwadraty (na żywo, akustycznie)”, oraz posłuchać go w serwisach streamingowych (KUP/POSŁUCHAJ).

„Trójkąty i kwadraty” były pierwszym singlem/video (PAMIĘTASZ?) w karierze artysty, zwiastującym jego debiutancki album „Comfort and Happiness”, wydany w 2013 roku (KUP/POSŁUCHAJ).

Nowa wersja piosenki została nagrana na żywo, podczas sesji akustycznej w Tartach. Utwory w aranżacjach akustycznych promują wyprzedaną trasę „Leśna muzyka”, w którą Podsiadło rusza już w styczniu 2020 roku, oraz reedycję Diamentowej płyty (wydanej także na WINYLU) „Małomiasteczkowy”, o tytule „Re: Małomiasteczkowy” (ZAMÓW PREORDER).

 

Nadchodząca trasa „Leśna muzyka” będzie pierwszą akustyczną w karierze Dawida Podsiadło. Artysta wraz z rozbudowanym zespołem przygotował specjalne aranżacje swoich piosenek. Dbanie o planetę jest dla niego ważnym i istotnym zagadnieniem, i w trakcie tej właśnie trasy planuje zachęcać fanów do działań mających na celu szerzenie świadomości ekologicznej.

Akustyczna wersja „Trójkątów i kwadratów” znajdzie się na płycie „Re: Małomiasteczkowy”, zawierającej utwory z podstawowej wersji płyty, dodatkowe akustyczne wersje 4 piosenek oraz remiksy. Premiera planowana jest na 29 listopada 2019 r.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!