FVBN supportem na warszawskim koncercie Parov Stelar

FVBN, właściciel kolektywu oraz cyklu imprez Gruuv On, już 30 listopada wystąpi jako suport na warszawskim koncercie Parov Stelar. FVBN to DJ silnie związany z warszawską sceną. W jego miksach najczęściej usłyszymy szeroko pojęte gatunki techno i house.
Zawsze stara się odczytać potrzeby parkietu i idealnie dopasować do klimatu wydarzenia. Jak sam mówi, muzyka Parov Stelar w pewnym stopniu wpłynęła na jego obecny styl i selekcję muzyczną, dlatego zagranie supportu będzie dla niego niesamowicie osobistym przeżyciem.

Parov Stelar

Parov Stelar to projekt austriackiego producenta i muzyka Marcusa Füredera. Jego muzyka jest doskonałym przykładem kontynuacji trip-hopu, dziś ewoluującego w stronę lounge i downtempo, pełnego ciepłych, stylowych elektronicznych brzmień. Muzyka Parova w znacznej mierze opiera się jednak na naturalnych brzmieniach m.in. trąbki, kontrabasu czy fortepianu

W kwietniu tego roku, Parov Stelar wydał nowy album i  ogłosił trasę koncertową. 30 listopada będzie okazja usłyszeć ten materiał na żywo! W tym roku zobaczymy zupełnie nowe show, z nową sceną i nowymi wizualizacjami. Koncerty na tej trasie to także debiut wokalistki Eleny Karafizi. Parov Stelar wystąpi w 8-osobowym składzie. To będzie spektakularne widowisko!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!