Premiera filmu dokumentalnego “Kult.Film” w Kinie Wisła

13 listopada br. w Kinie Wisła w Warszawie odbyła się premiera filmu dokumentalnego o legendarnej polskiej grupie Kult “Kult.Film”. Reżyserem jest Olga Bieniek, dystrybutorem Next Film.

Po godz 19.00 pojawili się pierwsi bohaterowie filmu wraz z rodzinami i przyjaciółmi. Z każdą następną minutą przybywali kolejni, a także zaproszeni goście oraz przedstawiciele mediów. Na premierze pojawił się cały skład zespołu Kult, ich ekipa techniczna, ochrona i drużyna mercha. Jednym z najważniejszych gości był przyjaciel Kazika Staszewskiego, także jeden z bohaterów filmu – Didi.

Na tak ważnym wydarzeniu nie mogło zabraknąć fanów zespołu czyli Kult-turystów. Grupa pojawiła się z transparentami. Dzięki nim scena w Kinie Wisła przypominała niemalże scenę podczas koncertów. Cała ekipa była ubrana w charakterystyczne koszulki kult-turystów, dzięki którym można było zobaczyć jak licznie przybyli.

Po 20.00 zaczęto zajmować miejsca na sali. Przed rozpoczęciem filmu konferansjer Kamil Wicik zaprosił na scenę ekipę produkcyjną z Olgą Bieniek na czele, wszystkich bohaterów filmu oraz przedstawicieli sponsorów i partnerów medialnych.

20.30 start filmu… Podczas seansu były spontaniczne brawa, głośne śmiechy, czasami ciche, niekiedy wraz z fragmentami utworów nieśmiałe podśpiewywanie.

Po projekcji filmu podziękowaniom i gratulacjom nie było końca. Muzycy i reżyserka Olga Bieniek byli chętni do rozmów i wspólnych fotografii na ściance z zaproszonymi gośćmi .

“Kult.Film” 22 listopada wchodzi do kin w całej Polsce.

Znalezione obrazy dla zapytania: Kult.Film"

Polecamy i zapraszamy !!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!