Beck – „Hyperspace”: odsłuch płyty dzień przed premierą

Beck znowu odleciał. „Hyperspace” to stylistyczne lata świetlne od poprzedniego, wydanego w 2017 roku, nagrodzonego dwiema statuetkami Grammy, albumu „Colors”. Dokąd artysta zabierze nas tym razem, możecie dowiedzieć się DZIEŃ PRZED OFICJALNĄ PREMIERĄ, wpadając wieczorem do baru Studio w Warszawie.

Beck, prawdziwy muzyczny kameleon, po raz pierwszy zaprosił do współpracy songwriterskiej i producenckiej innych artystów. Przy siedmiu z 11 utworów z płyty – w tym w singlach „Uneventful Days” i „Saw Lightning” – współpracował Pharrell Williams, „See Through” jest współprodukowane przez wieloletniego współpracownika muzyka, Grega Kurstina, zaś współautorem „Star” jest Paul Epworth. W „Stratosphere” słyszymy Chrisa Martina z Coldplay, w tytułowym utworze gościnnie śpiewa Terrel Hines, a w „Die Waiting” Sky Ferreira. Ten ostatni kawałek został wyprodukowany przez Cole’a M.G.N. Wieloletni muzycy z zespołu Becka – Jason Falkner, Smokey Hormel i Roger Manning Jr. – grają w niemal każdym utworze.
Dzień przed premierą albumu, 21 listopada, w barze Studio w Warszawie odbędzie się przedpremierowy, ekskluzywny odsłuch. Zapraszamy do dołączenia do wydarzenia!
 
Album zbiera rewelacyjne recenzje w mediach:
Tylko 36 minut muzyki. No dobra, ale jakiej muzyki! Teraz Rock, 4/5
Beck wraca i znowu jest jak kameleon… Rzadko kiedy był w tak wybitnej formie jak na „Hyperspace”, które sięga bardzo wysoko, z odważną produkcją i historiami opowiedzianymi z emocjonalnym oddźwiękiem USA Today
Niebiańska płytaQ Magazine ****
Spełniony i fascynujący album  MOJO ****
Dzieło artysty, który brzmi, jakby naładował baterie na nowo Uncut ****
Nieskazitelny w wykonaniuDYI 4,5/5
The Sun ****
Na każdym kroku pokazuje, że Beck to wokalista, kompozytor i producent, który jest niezawodny w swoim fachu FLOOD
Klasyczny Beck, hołd dla jego szerokich muzycznych horyzontówNPR Music
Połączenie Becka i Pharrella porwie tłumyStereogum
Majstersztyk w brzmieniuRolling Stone Italy
Więcej recenzji wkrótce.
W dniu premiery w Praskiej w Warszawie odbędzie się wieczór tematyczny z muzyką Becka.
 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *