Turilli / Lione Rhapsody na dwóch koncertach w Polsce

Knock Out Productions oraz B90 prezentują dwa polskie koncerty Turilli / Lione Rhapsody w kwietniu 2020 roku!

Turilli / Lione Rhapsody przyjadą do Polski, aby promować swoje najnowsze wydawnictwo. Album „Zero Gravity (Rebirth And Evolution)” ukazał się 5 lipca 2019 roku (Nuclear Blast).

W ramach “Rebirth And Evolution Tour 2020”, Włosi wystąpią 19 kwietnia w warszawskim klubie Proxima, a następie 21 kwietnia w gdańskim B90. Gościem specjalnym zespołu będzie Cellar Darling, a w roli supportu zaprezentuje się Canterra.

Bilety na koncerty wejdą do sprzedaży już 22 listopada, o godz.: 12:00 na: https://sklep.knockoutprod.net (Warszawa) oraz https://tickets.b90.pl (Gdańsk).


TURILLI / LIONE RHAPSODY (Włochy) power metal, metal symfoniczny:  

W marcu 2018 roku w Warszawie wielbiciele power metalu i symfonicznego metalu mieli okazję doświadczyć koncertu z pożegnalnej trasy jednej z największych legend takiego grania, włoskiego Rhapsody. Zespół w swoim najsłynniejszym składzie – Fabio Lione, Luca Turilli, Dominique Leurquin, Patrice Guers, Alex Holzwarth, żegnając się z fanami, uczcił również 20. urodziny albumu “Symphony Of Enchanted Lands”. Jak się okazało parę miesięcy później, muzycy w takiej konfiguracji postanowili pracować dalej.

Przed pożegnalną trasą koncertową Luca mówił: “Wspaniale będzie uczcić 20-lecie tego albumu. To również dobry powód, aby po latach się spotkać po raz ostatni. Nie przegapcie tego, bo kolejnej okazji już nie będzie”. Życie dość szybko zweryfikowało negatywnie jego słowa. Już w grudniu 2018 roku Fabio i Luca ogłosili powstanie zespołu Turilli / Lione Rhapsody i od razu zabrali się do pracy nad nową muzyką. Dodali przy okazji, że to, co tworzą, będzie “nową generacją symfonicznego metalu”.

Co Włosi dokładnie mieli na myśli, przekonaliśmy się w lipcu 2019 roku, kiedy nakładem wytwórni Nuclear Blast ukazała się płyta “Zero Gravity (Rebirth and Evolution)”. Promowany przez trzy piosenki, “Zero Gravity”, “Phoenix Rising” i “D.N.A. (Demon and Angel)”, debiutancki materiał, zebrał doskonałe recenzje i udowodnił tym samym, że legendarni muzycy w żadnym wypadku nie zamierzają spoczywać na laurach i odcinać kupony od dawnych sukcesów. Rhapsody powraca w nowych szatach, pod nową nazwą i nic nie wskazuje na to, aby miało szybko zniknąć ze sceny.  

Sprawdź, jeśli lubisz: Blind Guardian, Angra, Kamelot…

https://tlrhapsody.com/
https://www.facebook.com/tlrhapsody/
https://www.youtube.com/watch?v=dMgdGkp51X4

CELLAR DARLING
https://www.cellardarling.com/
https://www.facebook.com/cellardarlingofficial/
https://www.youtube.com/watch?v=NWMiBj0yDJg

CANTERRA
https://canterra.de/
https://www.facebook.com/canterrametal/
https://www.youtube.com/watch?v=_BqAsSYTsVU


Zagrają:
TURILLI LIONE RHAPSODY
+
Cellar Darling
Canterra

Kiedy: 19 kwietnia (niedziela) 2020
Gdzie: Warszawa @ Proxima, ul. Żwirki i Wigury 99a
Bilety: 90 zł – przedsprzedaż, 100 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Kiedy: 21 kwietnia (wtorek) 2020
Gdzie: Gdańsk @ B90, ul. Elektryków
Bilety: 90 zł – przedsprzedaż, 100 zł – w dniu koncertu
Organizator: B90

Bilety na koncert dostępne od 22.11 (godzina 12:00) na:
https://sklep.knockoutprod.net (Warszawa)
https://tickets.b90.pl (Gdańsk)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *