Alicia Keys stworzyła wehikuł czasu

Alicia Keys zdobyła nagrodę GRAMMY 15 razy, ale widać że jej apetyt ciągle rośnieł. Artystka zaprezentowała dziś nowy singiel – „Time Machine”. Numer jest inspirowany nowoczesnym funkiem oraz muzyką elektroniczną. Przy tworzeniu kawałka Alicia współpracowała z Sebastianem Kolem i Robem Knoxem. Teledysk został nakręcony w słynnym World on Wheels w Los Angeles, a jego realizacją zajęło się Timeless Eye Production. W klipie gościnnie wystąpiła raperka Tierra Whack. Premiera utworu odbyła się podczas audycji Annie Mac w radiu BBC, a teledysk został emitowany na billboardach na Times Square w Nowym Jorku. „Time Machine” jest już dostępny na wszystkich platformach streamingowych i można go słuchać :

„Time Machine” to druga pozycja z nadchodzącego, siódmego już albumu artystki, który ukaże się w 2020 roku. We wrześniu piosenkarka we współpracy z gwiazdą R&B – Miguelem, wydała zmysłowe i klimatyczne „Show Me Love”. W tym miesiącu wyszedł także remix tej piosenki, w którym usłyszeć można niesamowitego gościa – rapera 21 Savage.

Alicia Keys to bardzo wszechstronna artystka – zwyciężczyni GRAMMY, piosenkarka, producentka, aktorka, autorka autobiografii, która stała się bestsellerem wg. New York Timesa oraz aktywistka społeczna. Od premiery swojego debiutanckiego albumu „Songs in A Minor” sprzedała ponad 65 milionów płyt na całym świecie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *