Dziś premiera wyczekiwanego albumu Coldplay “Everyday Life”!

Dziś premiera ósmego albumu zespołu Coldplay – „Everyday Life”.
53-minutowe wydawnictwo podzielone jest na dwie części: Sunrise SunsetKrążek został wyprodukowany przez The Dream Team. Gościnnie wystąpili na nim StromaeFemi KutiTiwa Savage Jacob Collier.

Premierę płyty poprzedziła kampania, która stopniowo ujawniała szczegóły projektu. Okładka albumu, oparta na zdjęciu z 1919 roku zespołu pradziadka gitarzysty Jonny’ego Bucklanda, ujrzała światło dzienne w połowie października na tajemniczych plakatach i billboardach na całym świecie od São Paulo przez Warszawę po Tokio. Listę utworów mogliśmy z kolei zobaczyć kilka dni później w tradycyjnej prasie. Pierwsze zwiastuny nadchodzącej płyty trafiły jednak do fanów. Zanim materiały zaczęły byc ogólnodostepne, pięciuset wybrańców dostało ręcznie podpisane przez lidera zespołu listy.

Z okazji premiery zespół zaplanował specjalny koncert, na którym wykona utwory z nowego albumu. Wydarzenie odbędzie się bez udziału publicznościw Ammanie w Jordanii. Transmisję live będzie można obejrzeć na platformie YouTube! 
W nawiązaniu do dwuczęściowej budowy krążka, występ jest podzielony na dwie części. Pierwszy koncert odbył się dziś o wschodzie słońca czasu lokalnego Jordanii (czyli o godzinie 5.00 naszego czasu), a o zachodzie (godzina 15.00 naszego czasu) Coldplay zagra drugą część utworów z płyty. 

Singlem promującym album jest utwór “Orphans“, który już trzeci tydzień z rzędu jest najczęściej granym utworem w brytyjskich rozgłośniach radiowych.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!