GosT i Svart Crown dwukrotnie wystąpią w Polsce

Knock Out Productions prezentuje dwa koncerty GosT oraz Svart Crown w lutym 2020 roku!

GosT to solowy projekt amerykańskiego producenta – Jamesa Lollara. Jego najnowszy album – „Valedicton”, ukazał się 4 października 2019 roku (Century Media Records).

U boku GosT zaprezentuje się grupa Svart Crown. Francuzi zapowiedzieli niedawno kolejne wydawnictwo, którego premiera odbędzie się w przyszłym roku. Szczegóły albumu nie zostały jeszcze ujawnione.

GosT oraz Svart Crown przyjadą do Polski na początku 2020 roku. Na koncerty zapraszamy 28 lutego do warszawskiego klubu Hydrozagadka oraz 29 lutego do wrocławskiej Pralni.

Bilety na koncerty są już dostępne na: https://sklep.knockoutprod.net


GOST (USA) synthwave, darksynth:

Zamiast biografii używa cytatu ze Starego Testamentu, kocha klasyków horroru, a na zdjęciach można go zobaczyć w charakterystycznej masce w kształcie trupiej czaszki. GosT to jeden z najciekawszych twórców synthwave, którego muzyka klasyfikowana jest przez recenzentów jako dark synth albo slasherwave.

Producent pochodzi z Teksasu i jego pierwszą miłością był Kiss. Potem zafascynował się również popem, a także muzyką filmową, chociażby Johna Carpentera, który jest jednym z jego idoli. Sam też tworzy kompozycje mroczne, tajemnicze, hipnotyczne, a także bardzo rytmiczne. Jeśli ktoś chciałby rozkręcić taneczną imprezę na Halloween, GosT będzie znakomitym wyborem.

Album “Non Paradisi” (inspirowany “Rajem utraconym” Johna Miltona) zebrał doskonałe recenzje. Opisywano go między innymi jako “najbardziej nihilistyczny taneczny album, jaki kiedykolwiek nagrano, coś pomiędzy Anaal Nathrakh i Justice”. GosT gościł na wielu prestiżowych festiwalach. Rozkręcał imprezę między innymi na legendarnym, holenderskim Roadburn.

Sprawdź, jeśli lubisz: Perturbator, Dan Terminus, John Carpenter…

https://www.facebook.com/gost1980s/
https://www.youtube.com/watch?v=8ggBHYTd8Xc

SVART CROWN (Francja) black/death metal:

W grudniu 2004 roku w pięknej Nicei rozpoczął się bluźnierczy żywot black/deathmetalowego zespołu Svart Crown. Inicjatorem powstania kapeli był gitarzysta i wokalista Jean-Baptiste (JL) Le Bail, który pozostaje jedynym członkiem z pierwszego wcielenia grupy.

JL fascynowały i niezmiennie fascynują tematy diabelskie, dekadenckie i perwersyjne, a muzycznie zakochany był w graniu na styku black i death metalu o dość wysokim stopniu zaawansowania technicznego. Od czasu do czasu dodawał do utworów wstawki z innych terytoriów, co tylko uczyniło muzykę Svart Crown ciekawszą.

Zaczęło się od demo z 2006 roku. Potem Svart Crown nie bawił się już EP-ki, single, czy splity i wydawał wyłącznie duże płyty. Każda kolejna przyjmowana była coraz lepiej, a z największym uznaniem spotkał się album “Abrecation” z 2017 roku. Jeśli ktoś jest jednocześnie zafascynowany, chociażby Deathspell Omega, Morbid Angel albo Azarath, a jeszcze nie miał okazji zmierzyć się z twórczością Francuzów, niech czym prędzej podejmie wyzwanie.

Sprawdź, jeśli lubisz: Deathspell Omega, Morbid Angel, Nile…

https://www.facebook.com/SVARTCROWN/
https://www.youtube.com/watch?v=6Q1GVYKIONs

Zagrają:
GOST (USA) synthwave, darksynth
+
Svart Crown (Francja) black/death metal

Kiedy: 28 lutego (piątek) 2020
Gdzie: Warszawa @ Hydrozagadka, ul. 11 listopada 22
Bilety: 80 zł – przedsprzedaż, 90 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Kiedy: 29 lutego (sobota) 2020
Gdzie: Wrocław @ Pralnia, ul. Krakowska 100
Bilety: 80 zł – przedsprzedaż, 90 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Bilety na koncerty dostępne są na:
https://sklep.knockoutprod.net

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!