Nocny Kochanek oraz ZENEK na Torwarze!

Nocny Kochanek + Zenek Kupatasa 20.12.2019 – Torwar

Jedni ich kochają, inni nienawidzą. Jednak jedno jest pewne – nikt nie przejdzie obok Nocnego Kochanka obojętnie! Zdrajcy lub nadzieja metalu powraca po raz kolejny do Warszawy, żeby zaprezentować Wam jeszcze większe show niż do tej pory!

Nocny Kochanek to muzycznie klasyczny heavy metal inspirowany gigantami gatunku, co słychać na pierwszy rzut…ucha. Tekstowo – mają być jaja, a utwory koniecznie muszą opierać się na faktach, czasami nawet autentycznych… Wykorzystując humor, dystans do świata, pastisz i gry językowe, Nocny Kochanek rysuje obraz polskiej subkultury metalowej. To stali bywalcy Oficjalnej Listy Sprzedaży płyt w Polsce, gdzie wyprzedzają bez problemu Metallikę, czy rankingu Turbo Top Antyradia i kilkudziesięciu innych zestawień mediów muzycznych. Od dłuższego czasu znani są z wyprzedanych koncertów nawet pół roku przed występami.

Zenek Kupatasa odkąd ukończył 12 lat pisze sobie piosenki, które cechuje pełna swoboda tworzenia – na poważnie, na żarty, z przesłaniem lub dla zabawy, lekkie, ciężkie, co tam sobie chce. Mając 15 lat założył zespół Kabanos, którego jest liderem, tekściarzem i autorem muzyki. Solowo, spuszczony z łańcucha konwenansów, praw i zasad rynku muzycznego nagrał w trzy lata sześć albumów. Na koncertach nigdy nie wiadomo, co się wydarzy. Gra bez setlisty prezentując przekrój piosenek ze swojej opasłej TFUrczości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *