Robbie Williams wystąpił w Toruniu! Emisja świątecznej gali artysty 25 grudnia w TVP2

Robbie Williams przyjechał do Polski w ramach promocji swojej pierwszej świątecznej płyty „The Christmas Present”.

TVP2 pokaże świąteczną galę Robbiego Williamsa w pierwszy dzień Świąt o 20:10.

Robbie Williams wystąpił w Toruniu z dziesięcioosobowym zespołem. Nagranie koncertu na żywo odbyło się 8 grudnia w Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki z udziałem kilkusetosobowej publiczności. Williams, przeplatając kolejne części koncertu ciętymi dowcipami, z których słynie, wykonał kilkanaście utworów ze swojej najnowszej, dwunastej studyjnej płyty „The Christmas Present”.

W setlicie znalazły się takie świąteczne klasyki jak „Winter Wonderland” i „Merry Xmas Everybody”, nowe utwory, m.in. „Bad Sharon” (który na płycie wykonuje z bokserem Tysonem Fury), czy promujący album singiel „Time For Change”. Na finał publiczność usłyszała największe przeboje Williamsa – „Feel” i „Angels”.

„Rewelacja! Ubawiłam się tak, że cała twarz boli mnie od śmiechu. Jest bardzo dowcipny i robi fantastyczny show!”, „Wspaniałe, widowiskowe wydarzenie”, „Było fantastycznie, jesteśmy zachwyconeQ”, „Fenomenalny kontakt z publicznością. Nie mogę doczekać się, aż Robbie znów przyjedzie do Polski” – tak koncert recenzowali zachwyceni widzowie zaraz po wyjściu z sali.

Tyle samo numerów 1, co Elvis!

Robbie Williams wyrównał właśnie rekord Elvisa, podbijając listę najlepiej sprzedających się albumów w Wielkiej Brytanii po raz trzynasty! Lepszy wynik w swoim kraju mają jedynie The Beatles. Artysta pracował nad „The Christmas Album” trzy lata, podczas których powstało 35 utworów. Zaproszenia do studia przyjęli Rod Stewart, Jamie Cullum, Bryan Adams i bokser Tyson Fury. Dwupłytowy album ukazał się 22 listopada.

TVP2 wyemituje świąteczną galę Robbiego Williamsa 25 grudnia o 20:10.

Organizatorami i partnerami gali są Sony Music, TVP2, Grupa Kapitałowa Energa, Wojewódzko Kujawsko-Pomorskie, Miasto Toruń i SOS Music.

Fot. Paweł Trześniowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *