Ogłoszenia na Spring Break 2020!

Enea Spring Break w przyszłym roku ponownie zagości w Poznaniu. Właśnie poznaliśmy pierwszych wykonawców, którzy zaprezentują się w poznańskich klubach.

Spring Break Showcase Festival & Conference to największy showcase’owy festiwal w Polsce, podczas którego młode, obiecujące zespoły występują na scenie obok najbardziej znanych polskich artystów. Uczestnicy poza koncertami mogą uczestniczyć również w warsztatach i spotkaniach z ludźmi z branży muzycznej. Festiwal odbywa się w kilkunastu miejscach w Poznaniu – od Placu Wolności po małe kluby w centrum miasta. Ich liczba z roku na rok jest coraz większa.

W przyszłym roku Poznań znów na trzy dni stanie się muzyczną stolicą Polski. Kolejna edycja Enea Spring Break odbędzie się w dniach 23-25 kwietnia.

9 grudnia poznaliśmy pierwszych artystów, którzy wystąpią na festiwalu. Na Enea Spring Break 2020 zagrają: MROZU, król, Julia Marcell, Joulie Fox, JAVVA, cinemon, ugla, Bez, The Walkers oraz Eliza A. Tkacz.

Dzisiaj ogłoszenie kolejnych artystów: Natalia Przybysz, Mery Spolsky, Sonbrid, Sonia Stein, Jane’s Party, Stach Bukowski, zimnv, Cudowne Lata, Kwiaty, VHS, Nowomowa, Cold Meat Party, Box anima, Panilas, Bartek z piekła i Shagreen.

Bilety na przyszłoroczną edycję Spring Breaka są już dostępne w sprzedaży. 3-dniowe karnety w cenie 120 zł znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *