Ozzy Osbourne w bardzo złym stanie?

Jak donosi „Radar Online” Ozzy Osbourne jest w coraz gorszym stanie. Wokalista nie poznaje nawet swojej żony.
 
W ostatnich miesiącach Ozzy Osbourne walczył z różnymi dolegliwościami, przez co musiał odwołać zaplanowane koncerty. Wokalsita ostatnio wyszedł jednak obronną ręką z problemów zdrowotnych. Wokalista zaczął nawet udzielać się mediach, zapowiadając nowy album i obiecując, że wróci na scenę. Wszystko szło bardzo dobrze, jednak jak donoszą media, stan zdrowia artysty mocno się pogorszył, przez co ten nie poznaje nawet własnej rodziny.


Jak podaje serwis Radar Online:

Ozzy jest w ciągłym bólu i błaga, żeby zakończyć jego cierpienie. Jest w tak tragicznym stanie, że nie rozpoznał nawet Sharon.

Ozzy leży w łóżku cały dzień i majaczy. Nie poznaje członków swojej rodziny. Raz na widok Sharon powiedział: ‘Kim jesteś?’.

Sharon sprawdzała jak się ma Ozzy codziennie z Londynu, ale teraz przygotowuje się na nieuniknione. Jest przerażona wizją życia bez niego.

Rodzina Ozzy’ego starała się nie komentować sytuacji, jednak Kelly Osbourne na swoim Instagramie w mocnych słowach napisała, że doniesienia są chore i fałszywe, a Ozzy ma się dobrze. Jak jest w rzeczywistości? Trzeba poczekać na oficjalne oświadczenie.

 

W październiku 2019 roku kilka tytułów prasowych sugerowało, że Ozzy Osbourne jest bliski śmierci. Wówczas Sharon Osbourne ostro zareagowała:

Jak bezduszne potrafią być takie tytuły? Gdzie podziała się empatia? Nie jest prawdą, że Ozzy jest bliski śmierci. Miał ogromnego pecha ze zdrowiem, a po upadku czuł się fatalnie. Ale teraz ma się lepiej. Dochodzi do siebie. Ozzy nigdzie się nie wybiera.

AKTUALIZACJA:
Tekst o stanie zdrowia Ozzy’ego trafił na oficjalną grupę fanów Black Sabbath. Muzycy ze zweryfikowanego konta poinformowali, że informacje o stanie zdrowia Osbourne’a są nieprawdziwe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!