Płyta Rocku Antyradia 2019

Ruszyło głosowanie w plebiscycie “Płyta Rocku Antyradia 2019”. Internauci już po raz czternasty wyłonią polskich i zagranicznych laureatów w dziesięciu kategoriach. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni 19 marca br. podczas gali w warszawskim Klubie “Stodoła”. Gwiazdami wieczoru będą Allusinlove z Wielkiej Brytanii oraz Bruklin. Wkrótce do ich grona dołączy jeszcze jedna zagraniczna kapela.

Głosowanie odbywa się na stronie Antyradio.pl. W plebiscycie można wziąć udział do 14 lutego br., typując artystów w następujących kategoriach:

Płyta Rocku 2019 Antyradia – Polska,

Płyta Rocku 2019 Antyradia – Zagranica,

Przebój Rocku 2019 Antyradia – Polska,

Przebój Rocku 2019 Antyradia – Zagranica,

Wokalista Rocku 2019 Antyradia – Polska,

Wokalista Rocku 2019 Antyradia – Zagranica,

Wokalistka Rocku 2019 Antyradia – Polska,

Wokalistka Rocku 2019 Antyradia – Zagranica,

Zespół Rocku 2019 Antyradia – Polska,

Zespół Rocku 2019 Antyradia – Zagranica.

Wśród tegorocznych nominowanych znaleźli się m.in.: Kult, Nocny Kochanek, Muniek Staszczyk, Pidżama Porno, Rammstein, Volbeat, Slipknot, Ozzy Osbourne czy Greta Van Fleet.
Tradycyjnie gala “Płyty Rocku Antyradia”, na której zostaną ogłoszeni laureaci w poszczególnych kategoriach, to również koncerty czołowych kapel rockowych. Tym razem w Klubie “Stodoła” wystąpią aż dwa zespoły z zagranicy, a także rodzimy Bruklin – ubiegłoroczny zwycięzca “Antyfestu Antyradia”. Pierwszą zagraniczną gwiazdą będzie brytyjski Allusinlove – rockowa post-grunge’owa formacja, znana z takich przebojów jak choćby “All Good People”. Ich debiutancki album “It’s Okay To Talk”, którego premiera miała miejsce w czerwcu 2019 roku, został nominowany do plebiscytu Antyradia.
Drugi z zagranicznych gości wydarzenia zostanie ogłoszony już wkrótce.
Bilety na galę “Płyty Rocku Antyradia 2019” dostępne są na stronie ebilet.pl. Podwójne zaproszenia na imprezę będzie można też wygrać na antenie Antyradia i stronie Antyradio.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!