Anna Maria Jopek wystąpi przed Stingiem

Dziś Cherrytree Music Company i Live Nation ogłosiły, że Anna Maria Jopek będzie gościem specjalnym występującym przed Stingiem 25 lipca w Warszawie.
 
Koncert Sting: My Songs jest żywiołowym i dynamicznym wydarzeniem, skupiającym się na najbardziej kochanych przez fanów utworach napisanych przez artystę i obejmującym twórczość siedemnastokrotnego zwycięzcy Grammy. Zarówno solową, jak również jako członka zespołu The Police. Okrzyknięty “mistrzowskim występem od początku do końca” koncert “zabiera fanów w muzyczną podróż w czasie” z hitami takimi, jak “Fields of Gold”, “Shape of my Heart”,”Roxanne” i “Demolition Man”, gwarantującymi niezapomniane show.”

Fani będą też mieli okazję usłyszeć takie przeboje, jak “Englishman in New York”, “Every Breath You Take”, “Roxanne”, czy “Message In A Bottle”, które artysta zaśpiewa w towarzystwie elektryzującego zespołu rockowego w składzie Dominic Miller (gitara), Josh Freese (perkusja), Rufus Miller (gitara), Kevon Webster (keyboard), Shane Sager (harmonijka) oraz Melissa Musique i Gene Noble (chórki).

Anna Maria Jopek nagrywa i koncertuje z tak różnorodnymi artystami jak: Pat Metheny, Youssu’n Dour czy Bobby McFerrin. Występowała na kilku najbardziej prestiżowych scenach: Carnegie Hall, Hollywood Bowl, Royal Festival Hall, Opera w Tokio i Tel Awiwie, zdobyła liczne prestiżowe nagrody i wyróżnienia, a także regularnie pojawia się na największych festiwalach, popularyzując polską muzykę na całym świecie.

W 2016 roku Anna Maria Jopek miała okazję otworzyć noworoczny koncert Stinga w Sali Koncertowej CKK Jordanki w Toruniu, podczas którego wykonali wspólnie utwór “Fragile”.

 

Jak wspomina artystka: “Mój występ ze Stingiem był spontaniczny. Ta scena jest na filmie w sieci i kiedy ją widzę, myślę, że powtórzyłabym ją, ilekroć mogłabym spotkać Stinga. Ustanowił język w muzyce, w którym i ja mogę dziś komunikować. Miał talent, odwagę i gust, stworzyć fuzję tylu istotnych i pozornie nieprzystających w muzyce ścieżek. Jest dla mnie źródłem niewyczerpanej inspiracji – od prostoty i doskonałości prowadzenia frazy w śpiewie po doskonałość kompozycji. No i gdyby nie Sting być może nie kochałabym tak szaleńczo Brandforda Marsalisa, czy Mino Cinelu, z którymi nagrałam mój kolejny album >>Ulotne<<.”

Bilety na koncert dostępne są na LiveNation.pl i Ticketmaster.pl.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *