CAŁY NA CZARNO prezentuje “Sprinterów”

Ukazał się pierwszy od 1,5 roku premierowy singel pochodzącego z Białegostoku, a obecnie stacjonującego we Wrocławiu wokalisty, kompozytora i muzyka Macieja Zadykowicza ukrywającego się pod szyldem Cały Na Czarno.

Maciej Zadykowicz (Cały Na Czarno) to laureat ogólnopolskich festiwali wokalnych takich jak m.in.: Niemen Non Stop czy Festiwal  Literacki Łucji Prus. Sam autor o projekcie mówi następująco:

,,Cały Na Czarno to filtr, dzięki któremu łatwiej jest mi zrozumieć i pogodzić się z zachowaniem współczesnego człowieka. Opisując pewne zdarzenia mogę na nie spojrzeć z szerszej perspektywy, dostrzec zalety w sytuacjach, które na pierwszy rzut oka wydają się beznadziejne, więc nawet w smutnych historiach staram się zostawić furtkę na to, że będzie lepiej. Dla mnie najważniejsza jest treść przekazana przez utwór niezależnie od tego czy to jest hip hop, jazz czy rock.” 

Po wydanym w 2018 roku debiutanckim singlu “Feeria barw” Cały Na Czarno zaprezentował utwór ,,Sprinterzy”, który zapowiada premierę debiutanckiego solowego mini albumu.

Cały Na Czarno: “Na płycie znajdzie się electro-popowa mieszanka, która dotyka niełatwych tematów egzystencji człowieka”. Wracając jednak do samego utworu, tytułowi ,,Sprinterzy” to ludzie pokolenia Y, którym ciężko budować trwałe  relacje. 

“Sprinterzy”:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *