Metal Hammer Festival – ARMIA oraz GOLD dołączają do składu festiwalu!

Gwiazdą festiwalu, który odbędzie się 4 czerwca w katowickiej hali Spodek jest Deftones. Najnowsza edycja MHF odbędzie się już po raz dziewiąty, a dotychczas na festiwalu wystąpiły takie gwiazdy jak m.in. Marilyn Manson, TOOL, Korn czy Judas Priest. Kolejnymi wykonawcami podczas nadchodzącej edycji imprezy są zespoły Armia oraz Gold.

~~~

▪ Zespół ARMIA powstał w 1984 roku na skutek zetknięcia trzech osobowości naszej niezależnej sceny: Tomasza Budzyńskiego (Siekiera), Roberta Brylewskiego ( Brygada Kryzys , Izrael) i filozofa Sławomira Gołaszewskiego. Zespół wydał kilkanaście płyt, z których wydana w 1990 roku „Legenda” oraz „Triodante” z 1994 r. zaliczane są do klasyki polskiej muzyki rockowej. W ciągu trzydziestokilkuletniej kariery zespołu w jego składzie grało wielu wybitnych i zasłużonych dla rockowej sceny muzyków.

Obecnie zespół tworzą: Tomasz Budzyński – głos , Amadeusz Kaźmierczak – perkusja, Dariusz Budkiewicz – gitara basowa, Jakub Bartoszewski – waltornia, instrumenty klawiszowe oraz Stanisław Budzyński – gitara.

Ostatnim wydawnictwem zespołu jest wydana w październiku 2015 płyta „Toń”. Płyta ma charakter wizyjno apokaliptyczny a muzycznie jest kontynuacją artystycznych poszukiwań zespołu.

▪ Dark pop, post punk i gitarowe orkiestracje z black metalowym zacięciem. To tylko kilka gatunków muzycznych, które łączy ze sobą holenderski GOLD. Ich najnowszy album „Why Aren’t You Laughing?” to prezentacja zespołu, który pewny jest drogi, którą kroczy i znajduje się dokładnie w tym miejscu, w którym chce. Gold gościł na scenach najważniejszych muzycznych festiwali na świecie – nadeszła pora, aby zaprezentował się przed publiką Metal Hammer Festival!

Kolejne ogłoszenia wkrótce. Bilety w sprzedaży, zapraszamy!

Oficjalne wydarzenie:
4.06.2020 Metal Hammer Festival 2020 // Katowice – Spodek

METAL MIND PRODUCTIONS

zaprasza

METAL HAMMER FESTIVAL 2020

DEFTONES

ARMIA

GOLD

+ goście specjalni

04.06.2020 – Spodek, Katowice

Otwarcie bram: 15:00

Start: 16:00

Ceny biletów w przedsprzedaży/ w dniu koncertu:

Loża – 400 / 420 zł

Sektory czerwone H, J – 300 / 320 zł

Sektory czerwone + sektory niebieskie do X rzędu – 260 / 280 zł

Sektory niebieskie od XI rzędu – 199 / 219 zł

Płyta – 220 / 240 zł

Bilety dostępne na stronach:

www.shop.metalmind.com.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.biletin.pl

Więcej informacji:

www.metalmind.com.pl

https://www.facebook.com/metalmindproductions

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *