Natalia Nykiel z nową płytą na jednym z najważniejszych festiwali na świecie!

Nowy rok Natalia Nykiel zaczyna elektryzującą wiadomością – artystka została zaproszona na słynny SXSW – jeden z najważniejszych festiwali muzycznych na świecie. Publiczność w Austin w Teksasie będzie jedną z pierwszych, która usłyszy materiał z „Origo” na żywo.

Koniec roku był dla Natalii Nykiel wyjątkowo pomyślny. Artystka wydała z zaskoczenia nowy minialbum „Origo”, który już w pierwszym tygodniu sprzedaży uplasował się w czołówce najchętniej kupowanych płyt w Polsce oraz został obsypany znakomitymi recenzjami krytyków.

Dodatkowo organizatorzy spośród 350 ogłoszonych właśnie artystów wytypowali po 6 artystów głównych nurtów (łącznie 30), na których warto zwrócić szczególną uwagę. Wśród sześciu artystów reprezentujących muzykę elektroniczną wskazują właśnie m.in. Natalię!

1-13_electronic-1.jpg

Post Natalii, w którym dzieli się wiadomością o występie na festiwalu SXSW:

View this post on Instagram

I inform you with great excitement that in March I will be playing @sxsw in Austin!?The release of album "Origo", which is my first record on international markets, started a totally new path form me. The great reception of the record was more than I could ever imagined. I dream about playing this album at at least few small shows in other countries and to feel again the energy from the times when I was starting my career. The life still surprises me. I haven't expected that my new record let me begin my adventure with live shows outside Poland at one of the most important festivals in the world! This year will be beautiful.♥️?? . Z wielką ekscytacją dzielę się z Wami informacją, że w marcu zagramy na SXSW w Austin!?Wydając nowy album "ORIGO", pierwszy na rynki międzynarodowe wkroczyłam na zupełnie nową dla mnie drogę. Płyta została przyjęta tak dobrze, że nawet o tym nie marzyłam. Marzę natomiast żeby zagrać z tym materiałem choćby kilka małych koncertów w innych krajach i poczuć na nowo energię jaka mi towarzyszyła, kiedy debiutowałam. Życie mnie cały czas zaskakuje, nie spodziewałam się że moją koncertową przygodę poza Polską, mój nowy album pozwoli mi zacząć od jednego z najważniejszych festiwali na świecie! To będzie piękny rok!♥️?? #SXSW #natalianykiel #nykiel #origo #origotour

A post shared by Natalia Nykiel (@natnykiel) on

Tegoroczna edycja SXSW odbywa się między 13 a 22 marca. Również w marcu Natalia rozpocznie trasę koncertową w Polsce:
15.03.2020 – ZIELONA GÓRA / Kawon
25.03.2020 – WARSZAWA / Stodoła
26.03.2020 – OSTRÓW WIELKOPOLSKI / Stara Przepompownia
27.03.2020 – GDYNIA / Studio Panika
28.03.2020 – CZĘSTOCHOWA / Klub Politechnik
29.03.2020 – KRAKÓW / Forty Kleparz
24.04.2020 – RADOM / Strefa G2
25.04.2020 – ŁÓDŹ / Wytwórnia
29.05.2020 – SZCZECIN / Stara Rzeźnia
Bilety na wszystkie koncerty są już w sprzedaży.

https://prowly-uploads.s3.eu-west-1.amazonaws.com/uploads/landing_page_image/image/236097/20e4091a11cff9c3211049044fb57512.jpg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *