Słuchaj nowego albumu Metronomy, „Metronomy Forever” i zaproś zespół na specjalny koncert do Warszawy!

Chcesz żeby Metronomy wystąpili na wyjątkowym, zamkniętym koncercie dla największych fanów? Słuchaj albumu „Metronomy Forever”! Wejdź na swoje konto na Spotify i dołącz do zabawy!

Jak to działa?

To proste – w konkursie bierze udział 19 miast, w których Metronomy grają regularną trasę koncertową. Specjalny, ekskluzywny występ wygrywa miasto, które zgromadzi największą liczbę streamów na Spotify. Każdy pojedynczy stream zbliża Twoje miasto do zwycięstwa!

1. Dołącz do konkursu

W konkursie może wziąć udział każdy posiadacz konta na Spotify.

2. Słuchaj płyty „Metronomy Forever”

Każde odtworzenie jakiejkolwiek piosenki z ostatniego albumu Metronomy liczy się jako jeden punkt. Im więcej razy odtworzysz muzykę, tym więcej punktów zbierzesz Ty i Twoje miasto.

3. Wygraj!

Wygrało Twoje miasto? Gratulacje, Metronomy przyjadą do Ciebie zagrać specjalny koncert! Również użytkownik z największą liczbą streamów na koncie w zwycięskim mieście wygrywa Meet&Greet z zespołem!

Jeśli Twoje miast nie wygrało, nie martw się – dla najaktywniejszych użytkowników z pozostałych miast również przewidziane są nagrody!

Zobacz zespół na wyjątkowym evencie, wygraj Meet&Greet lub ekskluzywny merchpack, podpisany winyl lub bilety na koncert.

Zwycięskie miasto wygrywa ekskluzywny występ Metronomy (sesja akustyczna, set DJski itp.).

Piętnastu fanów, którzy zebrali najwięcej odtworzeń w zwycięskim mieście, może wziąć udział w wydarzeniu wraz z osoba towarzyszącą!

Nagrody dla najaktywniejszych użytkowników:

1. miejsce: osoba z największą liczbą streamów w zwycięskim mieście dołącza do zespołu wraz z dwójką znajomych na ekskluzywne wydarzenie

2. miejsce: uczestnik z drugim wynikiem wśród najaktywniejszych użytkowników (*nagroda niezależna od zwycięskiego miasta) wygrywa rzadkie (jeden z dwóch) winylowe, unikatowe wydanie „Oscar Cash Dub Remixes”, oprawiony i podpisany przez zespół ze spersonalizowaną notką

3. miejsce: uczestnik z trzecim wynikiem wśród najaktywniejszych użytkowników (*nagroda niezależna od zwycięskiego miasta) wygrywa ekskluzywny zestaw Metronomy merch + winyl

25. miejsce: uczestnik na miejscu 25. wśród najaktywniejszych użytkowników (*nagroda niezależna od zwycięskiego miasta) wygrywa winylowe wydanie „Metronomy Forever” z autografami członków zespołu

50–60. miejsce: każdy uczestnik z miejsc 50-60. wśród najaktywniejszych użytkowników (*nagroda niezależna od zwycięskiego miasta) wygrywa dwa bilety na koncert Metronomy w swoim mieści

Streamy konkursowe liczą się z każdego urządzenia: smartfona, tabletu i komputera stacjonarnego. Najważniejsze, by być podłączonym do Spotify i słuchać albumu. Każda piosenka ma znaczenie!

Zaproś innych fanów do akcji

Zaproponuj swoim przyjaciołom udział w zabawie i razem wspierajcie swoje miasto. Za każdą zaproszoną osobę zyskujesz dodatkowe punkty!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!