Serial dokumentalny Depeche Mode – SPIRITS IN THE FOREST już dostępny w Amazon Prime Video

Depeche Mode razem z Sony Music Entertainment I BBH Entertainment ogłaszają światową premierę dokumentu „Depeche Mode: SPIRITS in the Forest” na Amazon Prime Video. Ta produkcja została opisana przez magazyn Forbes jako ustanawiająca nowe standardy w kategorii filmów koncertowych.  

Wyreżyserowany przez wyróżnianego twórcę – Antona Corbijn’a, „Depeche Mode: SPIRITS in the Forest” to relacja z trasy koncertowej 2017/2018 Global Spirit Tour, na której zespół zagrał dla ponad 3 milionów fanów na 115 koncertach na całym świecie. Kinowa premiera dokumentu była się wielkim wydarzeniem, a film został obejrzany przez 220 000 osób w prawie 80 krajach. Bilety na wszystkie projekcje w Polskich kinach również zostały wyprzedane. Przychód ze sprzedaży biletów kinowych wyniósł 4,5 miliona dolarów.

Dokument porusza tematykę przeżyć sześciu fanów grupy Depeche Mode i pokazuje emocjonujące występy zespołu podczas ostatnich koncertów z trasy, w tym na berlińskim Waldbühne („Forest Stage”). Film pokazuje nie tylko jak i dlaczego popularność grupy systematycznie wzrastała, ale również niesamowitą moc muzyki do tworzenia społeczności, inspirowania ludzi do przezwyciężania ich słabości i tworzenia więzi ponad podziałami. „Depeche Mode: SPIRITS in the Forest” to nie film o muzyce tylko o ludziach i o relacjach jakie mogą dzięki muzyce powstać.

Depeche Mode zaprasza także fanów do zabawy w social mediach. W filmiku, który możecie znaleźć TUTAJ, w którym jeden z fanów znany z dokumentu (Dicken Schrader) opisuje po krótce swoją historię związana z zespołem. Zaprasza w nim również wszystkich, których życie zostało zmienione przez Depeche Mode do nagrania własnych filmów i udostępniania ich z hashtagiem #SpiritsInTheForest. Niektóre z nich, zespół udostępni na swoich kanałach w mediach społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!