Adam Lambert ogłasza premierę najnowszego albumu i trasę, podczas której odwiedzi Polskę!

Międzynarodowa gwiazda, Adam Lambert, ogłosił datę premiery swojego najnowszego albumu Velvet. Album ukaże się 20 marca 2020 roku, z możliwością zamówienia w przedsprzedaży: TUTAJ.

Dziś zaprezentowana została najnowsza piosenka artysty ‘Roses’ we współpracy z Nile Rodgersem. Utwór pojawił się po wydanym w 2019 roku singlu ‘Superpower’ oraz długo wyczekiwanej EP’ce Velvet: Side A. Autorami tekstu ‘Roses’, pochodzącego z najnowszego albumu Velvet, jest  Adam Lambert, Fred Ball oraz Kes Kross. Za produkcję odpowiada Fred Ball. Utwór, przepełniony ponadczasowym popowo-soulowym brzmieniem, połączony ze zmysłowym głosem Adama i klasycznym funkiem z lat 70’, za który odpowiada pionier disco oraz legenda muzyki –  Nile Rodgers – jest dostępny do posłuchania TUTAJ

TRACKLISTA VELVET:

Velvet 
Superpower
Stranger You Are 
Loverboy
Roses feat. Nile Rodgers
Closer To You 
Overglow
Comin in Hot 
On The Moon
Love Dont
Ready To Run 
New Eyes
Feel Something

‘The Velvet Tour’ rozpocznie się 30 sierpnia w Manchesterze, podczas festiwalu Manchester Pride. Następnie Lambert wystąpi w londyńskiej Wembley Arenie, by dalej przemierzać kolejne miasta Europy. W Polsce artystę zobaczymy 7 września w EXPO XXI w Warszawie. ‘The Velvet Tour’ zakończy się 12 września w Helsinkach.

Bilety na koncert w EXPO XXI (7 września 2020) w ogólnej sprzedaży dostępne będą od piątku 14 lutego od 10:00 na LiveNation.pl i Ticketmaster.pl

Przedsprzedaż Citi Handlowy rozpocznie się w środę, 12 lutego o 10:00 i zakończy się w piątek, 14 lutego o 09:00

Przedsprzedaż Ticketmaster rozpocznie się w czwartek, 13 lutego o 10.00 na Ticketmaster.pl i potrwa do piątku, 14 lutego do 10.00.

Jeszcze przed rozpoczęciem solowej trasy ‘The Velvet Tour’, Adam Lambert wraz z Queen wyruszy w europejską część trasy The Rhapsody Tour (w ramach projektu Queen + Adam Lambert). Zaplanowanych jest m.in. 10 występów w londyńskiej O2 Arena, a także koncerty we Francji, Belgii, Szwajcarii, Niemczech, Danii, Holandii oraz Hiszpanii.

Pomiędzy występami z Queen, Adam Lambert tej wiosny będzie rezydentem w The Venetian Resort Hotel & Casino w Las Vegas. Bilety na występy artysty, będą dostępne w sprzedaży od 8 lutego.

THE ‘VELVET’ TOUR (EUROPA) – SIERPIEŃ/WRZESIEŃ 2020

30 sierpnia – Manchester, UK – Manchester Pride
01 września – Londyn, UK – The SSE Arena Wembley
03 września – Amsterdam, Holandia – AFAS Live
04 września – Kolonia, Niemcy – Carlswerk Victoria
05 września – Berlin, Niemcy – Huxleys
07 września – Warszawa, Polska – EXPO XXI
08 września – Hamburg, Niemcy – Grosse Freiheit
09 września – Kopenhaga, Dania – Vega
12 września – Helsinki, Finlandia – Ice 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *