The Jacksons wystąpi w Polsce!

Po raz pierwszy w Polsce! Grupa The Jacksons zagra 4 września koncert w hali Ergo Arena.

Grupę, w której zaczynał wielką karierę Michael Jackson tworzą obecnie Jermaine Jackson, Jackie Jackson, Tito Jackson oraz Marlon Jackson . Kapela znana dawniej jako The Jackson 5 działa pod nazwą The Jackson od połowy lat 70. gdy najbardziej popularny z braci rozpoczął solową karierę. Michael Jackson koncertował z grupą jednak jeszcze w 1984 roku. Podczas koncertu kapela zagra największe przeboje, do których należą piosenki “I Want You Back”, “Blame It on the Boogie”, “I’ll be There” czy “Can You Feel It”.

Występ zaplanowano na 4 września, na godzinę 20:00. Za kilka dni poznamy oficjalne ceny biletów. Organizatorem koncertu jest agencja Voices.

One thought on “The Jacksons wystąpi w Polsce!

  1. Po pierwsze – po odejściu z Motown przybrali nazwę The JacksonS – odszedł Jermaine, ale przyszedł Randy. Po drugie – w 1984 wyjechali w trasę z “Victory” po Stanach, natomiast Michael nie zgodził się na trasę po Europie i to w zasadzie był koniec The Jacksons – MJ wiedział, że więcej dokona solo – i jak pokazała historia, tak też się stało. W 1989 nagrali jeszcze (bez Latoy’i) “2300 Jackson Street”, ale MJ to już tam raczej gościnnie wystąpił.
    Jak już piszecie artykuł o tak zacnym Zespole to wypadałoby być rzetelnym …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!