Niall Horan zdradza szczegóły drugiego albumu

Niall Horan zapowiedział drugi album. „Heartbreak Weather” ukaże się 13 marca. Nowym singlem promującym krążek jest utwór „No Judgement”, do którego powstał teledysk.

„No Judgement” powstało we współpracy z Julianem Bunettą, Tobiasem Jesso Jr., Johnem Ryanem i Xplicit. Za produkcję odpowiada stały współpracownik wokalisty, Bunetta. Horan tak opowiada o utworze: – Jeśli jesteś ze mną, nie oceniam cię. Jest wystarczająco dużo oceniających ludzi na świecie, więc ja zamierzam wam tego oszczędzić.
Za reżyserię klipu odpowiada laureat MTV VMA, Drew Kirsch (Taylor Swift, John Legend, AFI). Zdjęcia powstały w Los Angeles. Zobacz tutaj:
 

– Gdy słucham płyt, lubię robić to od początku do końca. Na „Heartbreak Weather” opowiadam historię, która pojawiła się w mojej głowie. Liczę, że ludzie wkręcą się w całą historię od A do Z i nie będą mieli odruchu przełączania na następną piosenkę. Chcę traktować album jako całość – wyjaśnia Niall Horan.
 
Krążek „Heartbreak Weather” trafił na zestawienie najbardziej wyczekiwanych premier płytowych 2020 roku przygotowane przez magazyn „Rolling Stone”. Pierwszymi zapowiedziami nowego krążka były single „Nice To Meet Ya” oraz „Put a Little Love on Me”.
 
„Nice To Meet Ya” przekroczyło liczbę 300 mln streamów na całym świecie, trafiło do popularnego programu „The Bachelor” oraz do kampanii reklamowej sieci Chipotle. Niall Horan będzie promował nowe wydawnictwo trasą koncertową po Stanach wspólnie z Lewisem Capaldim i FLETCHER.
 
Pochodzący z Mullingar w Irlandii Horan sprzedał na całym świecie ponad 80 mln płyt i koncertował na całym świecie z zespołem One Direction. Solowy debiut „Flicker” zadebiutował na szczycie Billboard 200 w październiku 2017 i zdobył platynowe odznaczenia w ponad 20 krajach, w tym w USA. Wydawnictwo łącznie zgromadziło 3,5 miliarda streamów.
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!