Ścieżka dźwiękowa z „Nie czas umierać” pod koniec marca w sprzedaży

Oryginalna ścieżka dźwiękowa do nowego filmu o Jamesie Bondzie „Nie czas umierać” – po raz pierwszy w historii serii skomponowana przez Hansa Zimmera – ukaże się 27 marca 2020. Nad soundtrackiem pracował również słynny gitarzysta Johnny Marr.

Po rewelacyjnym występie laureatów Grammy – Billie Eilish i Hansa Zimmera – na wtorkowym rozdaniu nagród BRIT Awards w Londynie, Decca Records ogłasza premierę ścieżki dźwiękowej do nowego filmu z serii James Bond „Nie czas umierać”, której autorem po raz pierwszy w historii serii jest Hans Zimmer. Premiera albumu 27 marca.
 
Tytułowa piosenka z filmu „No Time To Die”, wykonywana przez Billie Eilish (którą artystka stworzyła wspólnie z bratem Finneasem O’Connellem) znalazła się na szczycie listy najlepszych singli w Wielkiej Brytanii w tym tygodniu. 18-letnia Eilish dołączyła tym samym do grona wyselekcjonowanych wykonawców takich jak Shirley Bassey, Madonna, Adele czy Sam Smith, którzy dostąpili zaszczytu nagrania tytułowej piosenki do filmu o przygodach Jamesa Bonda. Jest również najmłodszą artystką śpiewającą utwór przewodni do obrazu o agencie 007.
 
Michael G. Wilson i Barbara Broccoli – producenci obrazu „No Time To Die”, zaprosili do współpracy nad filmem kompozytora Hansa Zimmera, który nie krył swojej radości z tego powodu: „Możliwość pracy nad tak kultową serią jak przygody agenta 007 była niesamowitym doświadczeniem. Cary, Michael i Barbara są niezwykłymi współpracownikami i wszyscy jesteśmy bardzo podekscytowani faktem, że świat już wkrótce usłyszy nowe dźwięki do filmu No Time To Die”.
 
Reżyser Cary Joji Fukunaga dodaje: „Jestem niezmiernie podekscytowany, że Hans stworzył ścieżkę dźwiękową do tego filmu. Muzyka do Bonda zawsze była ikoniczna, a Hans dodaje do tego dziedzictwa szczyptę swojego geniuszu”.
 
W nagrywaniu ścieżki dźwiękowej udział wzięli także gitarzysta Johnny Marr oraz kompozytor i producent Steve Mazzaro – obaj już wcześniej pracujący z Zimmerem.
Z okazji premiery dwudziestego piątego filmu o Bondzie Decca zapowiada również wydanie specjalnego albumu zatytułowanego „Bond 25”. Płyta zawierać będzie nowe aranżacje 25 kultowych tematów powstałych na przestrzeni prawie 60 lat kina. Na albumie znajdą się m.in.: „From Russia With Love”, „Diamonds Are Forever”, „Live And Let Die”, „GoldenEye” czy „Die Another Day”, na nowo nagrane przez Royal Philharmonic Orchestra w Abbey Road Studios.
 
Reżyserem filmu „Nie czas umierać”, który powstał przy współpracy EON Productions, Metro Goldwyn Mayer Studios (MGM) i Universal Pictures International jest Cary Joji Fukunaga, a w rolę agenta brytyjskiej tajnej służby wcielił się po raz piąty niezrównany Daniel Craig. Partnerują mu Ralph Fiennes, Naomie Harris, Ben Whishaw, Rory Kinnear, Jeffrey Wright, Léa Seydoux i Christoph Waltz, którzy grają swoje role z poprzednich filmów, a do obsady dołączyli Rami Malek, Lashana Lynch oraz Ana de Armas.
Światowa premiera filmu odbędzie się w Londynie 31 marca 2020 r. Do polskich kin „Nie czas umierać” wchodzi 3 kwietnia. Premiera soundtracku 27 marca!
 
https://prowly-uploads.s3.eu-west-1.amazonaws.com/uploads/landing_page_image/image/243966/ac3d0ace2ebca2142665e454cefc93d9.jpg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *