DIRKSCHNEIDER gościem specjalnym podczas polskiego koncertu Helloween!

Po doskonale przyjętych koncertach z trasy „Pumpkins United”, zespół Helloween powraca do Polski. Muzyków zobaczymy 20 października 2020 roku w katowickim MCK w ramach trasy “United Alive World Tour Part II”. W roli supportu wystąpi Udo Dirkschneider, legendarny wokalista Accept i U.D.O., który sprawi, że ten wieczór będzie prawdziwym świętem heavy metalu!

Udo Dirkschneider to urodzony w Niemczech wokalista znany z Accept oraz założonych przez siebie zespołów U.D.O. i Dirkschneider. W 1968 roku Udo Dirkschneider założył Accept, który początkowo działał pod nazwą Band X. To właśnie Accept stanowił jedną z podwalin niemieckiej sceny heavy/speed/ power metalowej piewrszej połowy lat osiemdziesiatych. Po nagraniu siedmiu świetnie przyjętych albumów studyjnych, Dirkschneider rozstał się z Accept i rozpoczyna kolejny rozdział w swojej karierze, sygnowany nazwą U.D.O. Grupa zadebiutowała w 1987 roku, krążkiem “Animal House”.

Dokonania swojej najnowszej kapeli Udo sygnuje nazwą Dirkschneider. Legendarny muzyk wraz ze swoim zespołem zaproszony został przez Helloween, aby towarzyszył im podczas nadchodzącej europejskiej trasy!

W 2006 roku piosenkarz został sklasyfikowany na 41. miejscu listy 100 najlepszych wokalistów wszech czasów według Hit Parader.

Metal Mind Productions zaprasza:

HELLOWEEN “United Alive World Tour Part II” + gość specjalny: DIRKSCHNEIDER

20.10.2020 Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach

Otwarcie bram: 18:30
Start: 20:00

Ceny biletów:
160 zł przedsprzedaż
180 zł w dniu koncertu

Bilety dostępne na stronach:
https://shop.metalmind.com.pl/134,bilety_22,pl.html (KOLEKCJONERSKIE)
www.eventim.pl
www.ebilet.pl
www.biletin.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *