Sum 41 w Polsce!

Sum 41 w Polsce! Zapraszamy na występ kanadyjskiego zespołu w ramach trasy koncertowej promującej album „Order In Decline”.

23.06.2020 – Kraków, Klub Studio

Bilety w ogólnej sprzedaży od piątku, 6 marca od godziny 10:00 na LiveNation.pl i Ticketmaster.pl.

Przedsprzedaż Citi Handlowy: środa, 4 marca 10:00 – piątek, 6 marca 9:00

Przedsprzedaż Ticketmaster: czwartek, 5 marca 10:00 – piątek, 6 marca 10:00

Sum 41 to legendarny punk rockowy zespół założony w 1996 roku w Kanadzie. Szybko, bo już swoim debiutanckim albumem „All Killer No Filler” z 2001 roku muzycy zdobyli popularność – płyta stała się komercyjnym sukcesem, a singiel „Fatlip” promujący wydawnictwo znalazł się na pierwszym miejscu notowania Billboard Rock Tracks. Ich debiut zdobył trzykrotnie status platynowej płyty w Kanadzie oraz jednokrotnie w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii.

Do tej pory zespół wydał 7 albumów – ostatni w 2019 roku. „Order In Decline” promował singiel „Out Of Blood”. Wg muzyków to „najcięższy” materiał, jaki wydali. Album powstawał latem 2018 roku, zaraz po zakończeniu 3-letniej trasy koncertowej. Teksty poruszane na albumie dotyczą obecnej sytuacji na świecie, chociaż jak podkreśla wokalista Sum 41, Deryck Whibley – nie chciał, aby płyta stała się politycznym protestem. To jego odczucia, swojego rodzaju dziennik, który opowiada o wydarzeniach, które dzieją się wokół. Znajdziemy tam także bardzo osobiste teksty, takie jak utwór „Never There”, który mówi o dorastaniu bez ojca, czy „Catching Fire” o zdrowiu psychicznym i stracie najbliższych.

Sum 41 to zespół, który ma na koncie ponad 15 milionów sprzedanych płyt na całym świecie. Muzycy byli także nominowani do nagrody Grammy w kategorii Best Hard Rock/Metal Performance za utwór „Blood in My Eyes”. Grupa była siedmiokrotnie nominowana do Nagrody Juno (kanadyjski odpowiednik Nagrody Grammy), a dwukrotnie została laureatem. Kanadyjczycy mogą pochwalić się także nagrodą magazynu Kerrang! jako najlepszy zespół 2002. Nic nie wskazuje na to, aby Sum 41 miał zwolnić tempo!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *