Gala “Płyty Rocku Antyradia 2019” odwołana!

W związku z rosnącym zagrożeniem epidemiologicznym i rekomendacją Głównego Inspektora Sanitarnego z dnia 8 marca br. dotyczącą imprez masowych, podjęliśmy decyzję o odwołaniu tegorocznej gali “Płyty Rocku Antyradia”.

Szanowni,

Bezpieczeństwo i zdrowie uczestników gali “Płyty Rocku Antyradia 2019” jest dla nas priorytetem. W związku z rosnącym zagrożeniem epidemiologicznym i rekomendacją Głównego Inspektora Sanitarnego z dnia 8 marca br. dotyczącą imprez masowych, podjęliśmy decyzję o odwołaniu naszego wydarzenia, które miało się odbyć 19 marca br. w warszawskim Klubie “Stodoła”.

Wyniki plebiscytu “Płyta Rocku Antyradia 2019” zostaną ogłoszone zgodnie z planem 19 marca br. o godz. 19.00 w specjalnym programie na antenie Antyradia. Osobom, które zakupiły bilety na galę, będą zwrócone pieniądze. Szczegóły znajdą się wkrótce na stronach internetowych poszczególnych bileterii w zakładkach z galą “Płyty Rocku Antyradia 2019”.

Tymczasem, już dziś zaczynamy przygotowania do organizacji wydarzenia-niespodzianki, które odbędzie się na jesieni tego roku. O szczegółach będziemy informować w terminie późniejszym.

Wszystkich gości, którzy wybierali się na galę “Płyty Rocku Antyradia 2019” przepraszamy za zaistniałą sytuację, prosząc o zrozumienie.

Z poważaniem

Redakcja Antyradia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *