Asking Alexandria w Polsce !!!

Zespół Asking Alexandria ogłosił trasę koncertową po Europie. Formacja zagra jeden koncert w Polsce.

4 listopada tego roku Asking Alexandria zagra koncert w Polsce. Odbędzie się on w warszawskim klubie Stodoła. Zespół niedawno zapowiedział, że w połowie maja opublikuje album pt. „Like A House On Fire”. To wydawnictwo będzie promowane podczas tegorocznej trasy.

Asking Alexandria to brytyjski zespół rockowy z York w hrabstwie North Yorkshire, w skład którego wchodzą gitarzyści Ben Bruce i Cameron Liddell, perkusista James Cassells, główny wokalista Danny Worsnop i basista Sam Bettley.

W swojej karierze dzielili scenę z takimi zespołami jak Guns N ‘Roses, Green Day, Alice In Chains i Avenged Sevenfold i Slipknot; koncertowali z Black Veil Brides; dołączyli na trasie Warped Tour & Rockstar Mayhem; grali na każdym większym festiwalu rockowym na świecie, a także mają na swoim koncie wyprzedane trasy koncertowe.

“The Final Episode” i “Not the American Average” uzyskały złoty certyfikat RIAA za sprzedaż przekraczającą 500 000 sztuk. Teledyski tylko dla tych dwóch singli zgromadziły ponad 100 milionów wyświetleń na YouTube. Ich trzeci album studyjny, „From Death to Destiny” (2013), znalazł się na pierwszym miejscu rockowo-metalowych list przebojów w Wielkiej Brytanii oraz w pierwszej piątce na liście Billboard 200 w Stanach Zjednoczonych.

Bilety na koncert będą dostępne w ogólnej sprzedaży od piątku, 13 marca od godziny 10:00

Przedsprzedaż Citi Handlowy: środa, 11 marca 10:00 – piątek, 13 marca 9:00

Przedsprzedaż Ticketmaster: czwartek, 12 marca 10:00 – piątek, 13 marca 10:00

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *