Pearl Jam Gigaton – multimedialny odsłuch na wielkim ekranie tylko w Dolby ATMOS!

Zapraszamy na wyjątkowe doświadczenie muzyczne, podczas którego zaprezentowany zostanie najnowszy album Pearl Jam pt. „Gigaton”. To wydarzenie odbędzie się tylko jednego dnia w wybranych kinach na całym świecie – w Polsce w sieci Multikino. Fani będą mieli niepowtarzalną okazję odsłuchać najnowszy krążek zespołu w technologii dźwięku przestrzennego Dolby ATMOS wzbogaconego również o wyjątkowe wizualizacje na wielkim ekranie.

25 marca to okazja dla wielbicieli Pearl Jam, by spotkać się i cieszyć długo oczekiwanym nowym albumem zespołu. Odsłuch albumu „Gigaton” będzie wzbogacony o wyjątkowe wizualizacje. Wizję zespołu Pearl Jam zobaczymy po raz pierwszy na wielkim kinowym ekranie dzięki eksperymentalnemu wydarzeniu pasującemu do rozmachu i ducha płyty.
 
Wydarzenie „Pearl Jam’s Gigaton Listening Experience – na wielkim ekranie tylko w Dolby ATMOS” obejmuje odtworzenie całego albumu w technologii dźwięku Digital Dolby ATMOS. System dźwięku przestrzennego jest wciąż nowością na rynku konsumenckim, w związku z tym fani Pearl Jam będą mieli niepowtarzalną okazję usłyszeć nowy album w zupełnie nowych warunkach i doświadczyć po raz pierwszy nowych doznań.
 

„Pearl Jam’s Gigaton Listening Experience – na wielkim ekranie tylko w Dolby ATMOS” zobaczymy 25 marca w trzech kinach sieci Multikino:
– Multikino Katowice
– Multikino Pruszków
– Multikino Warszawa Młociny
 
Pierwsze pokazy zaplanowane są na godzinę 18:30, w przypadku zapełnienia sal będą planowane dodatkowe pokazy w późniejszych godzinach.
 
Ceny biletów:
Multikino Warszawa Młociny – 32 zł
Multikino Katowice – 29 zł
Multikino Pruszków – 27 zł
Bilety w sprzedaży na www.multikino.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!