Killswitch Engage wracają do Polski!

Po niezwykle udanym koncercie w Warszawie w listopadzie 2019 roku, Killswitch Enagage wracają do Polski w ramach trasy koncertowej „Atonement Tour”. W tym roku, zespół odwiedzi Poznań i 23 czerwca wystąpi w klubie Tama.

Killswitch Engage, zespół nominowany do nagrody Grammy, którego hard rockowe płyty zostały pokryte Złotem, podczas swojej trasy koncertowej będzie promował wydany w sierpniu album „Atonement”.
Killswitch Engage po raz pierwszy zaistniał w świecie ciężkiej muzyki, po wyjeździe ze śnieżnego i uprzemysłowionego zachodniego Massachusetts w 1999 roku. Muzyczni pionierzy, którzy w swojej muzyce łączą mocne europejskie brzmienia gitarowe, hardcorowego ducha wschodniego wybrzeża, szaleństwo na scenie oraz oświeceniowy liryzm co stało się przełomowe dla tego, co było dotychczas uznawane za ciężkie. „Alive or Just Breathing” wydany w 2002 roku został uznany za jeden z najlepszych albumów oraz został wyróżniony w zestawieniu The Top 100 Greates Melat Albums of the Decade przygotowanym przez magazyn Decibel. Otrzymali dwie nominacje do nagrody Grammy Award w kategorii „Best Metal Performance” w latach 2005 i 2014, a także ich dwa albumy „The End of the Heartache” [2004] i „As Daylight Days” [2006] pokryły się złotem. Trzy razy z rzędu grupa znalazła się w pierwszej dziesiątce najlepszych debiutów na liście Billboard Top 200 za album „Killswitch Engage” [2009], „Disarm The Descent” [2013] oraz ich największy sukces, szóste miejsce na liście „Incarnate” [2016]. Ich dwa albumy znalazły się na pierwszym miejscu na takich listach jak Top Rock Abums i Top Hard Rock Albums. Do dzisiaj ich utwory przekroczyły ponad pół miliarda odsłon. Ponad to zespół koncertuje po świecie u boku największych gwiazd światowego formatu oraz wyprzedaje własne koncerty na sześciu kontynentach.

23 czerwca 2020 – Poznań, klub Tama

Ogólna sprzedaż biletów na koncerty w Polsce rozpocznie się w piątek, 13 marca o godz. 11:00 na LiveNation.pl i Ticketmaster.pl

Przedsprzedaż Citi Handlowy: środa, 11 marca godz. 12:00 – piątek, 13 marca marca godz. 10:00

Przedsprzedaż Ticketmaster: czwartek, 12 marca godz. 11:00 – piątek, 13 marca godz. 11:00 na Ticketmaster.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *