Kristian Kostov z utworem „Honest”

W swoim najnowszym singlu „Honest” młody gwiazdor łączy pasję do komponowania i fotografii.

Kristian Kostov to bułgarsko-rosyjski wokalista, który zasłynął m.in. dzięki występom w rosyjskiej edycji „The Voice Kids” i bułgarskiej odsłonie „X Factor”. W 2017 roku z utworem „Beautiful Mess” zajął 2. miejsce w konkursie Eurowizji jako reprezentant Bułgarii. Ma na koncie duet z Roksaną Węgiel – utwór „Live It Up” w ramach projektu producenta B-OK.

W 2019 album Kostova znalazł się w pierwszej dziesiątce najchętniej streamowanych zachodnich wydawnictw z zachodu, u boku samych gwiazd ze szczytu Billboard 100. Mimo tak istotnego sukcesu, Kristian postanowił wycofać się na chwilę. Odważny krok, na który artysta się zdobył, by jeszcze lepiej przygotować się do kolejnych artystycznych dokonań.

W takich warunkach narodził się jego najnowszy singiel „Honest”. Łącząc narrację muzyczną i wizualną, Kristian Kostov odnalazł swoją drogę, by dzielić się uniwersalnymi doświadczeniami: – Bardzo chcę, by ludzie, słuchając moich piosenek, mogli powiedzieć: „Tak, też przez coś takiego przechodziłem”. Obecnie lubię mówić o rzeczach, do których wiele osób może się odnieść. Według mnie to dobry sposób do nawiązania rozmowy.

„Honest” to historia zdrady, książkowego zerwania z twistem – bohater nie chce być ofiarą. Utwór powstał w Szwecji. Piosenka nie pozwala na złamane serce, ten groove po prostu na to nie pozwoli.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!