Ellie Goulding i blackbear we wspólnym singlu „Worry About Me”

Światowa gwiazda pop Ellie Goulding powraca z przebojowym singlem „Worry About Me” w duecie z multiplatynowym artystą i producentem blackbearem. Ellie ogłosiła także, że jej nowy album ukaże się 5 czerwca. Wkrótce poznamy tytuł i szczegóły wydawnictwa.

„Worry About Me” to pierwszy premierowy singiel Ellie Goulding w tym roku, następca wydanych niedawno „Sixteen”, „Close To Me” oraz „Hate Me”, jak również niedawnego coveru „River” z repertuaru Joni Mitchell. Do pracy nad nowym singlem Goulding zaprosiła rapera blackbeara, który zyskał rozgłos w 2015 roku, do tej pory wydał pięć albumów studyjnych, jak również stworzył wiele hitów dla innych artystów. „Worry About Me” to pop nasączony R&B z pulsującą linią basu. Ellie śpiewa w tekście: „Kochany, nie musisz się o mnie martwić”, a następnie stery przejmuje blackbear ze swoim unikatowym flow.

Jak mówi sama Ellie: – Napisałam „Worry About Me” o relacji, w której facet chciał mnie wtedy, kiedy było mu to na rękę, dokładnie w momencie, w którym chciałam o nim zapomnieć. Celowo użyłam ironii, bo nie jest tak, że czuję żal, po prostu cala sytuacja mnie bawi. Pisanie tego kawałka w słonecznym LA było odświeżające, bo wcześniej komponowałam głównie mroczne kawałki w Nowym Jorku.

 

blackbear dodaje: – Pasywna, ale dość opisowa opowieść o niezależności, charyzmie i odpowiednim nastawieniu, o tym, że gładki posąg wciąż stoi. Ellie to dla mnie głos Wielkiej Brytanii, wyjątkowa artystka i człowiek. Nie wahałem się ani chwili, gdy otrzymałem propozycję współpracy. Dodatkowo zrobiliśmy szalony klip, w którym doczekałem się brata bliźniaka („Nie wierzcie bliźniaczkom” w mrocznej wersji dla dorosłych, jeśli chcecie tak to nazwać).
 

W ubiegłym tygodniu Ellie świętowała 10-lecie premiery debiutu „Lights”, które dotychczas sprzedało się w nakładzie sprzedającym 1,4 mln egzemplarzy. W trakcie swojej imponującej kariery gwiazda zdobyła dwie nagrody BRIT, sprzedała ponad 15 mln albumów i 102 mln singli, zgromadziła 19,6 miliardów streamów i 10 mln subskrypcji na YouTube oraz 5 miliardów wyświetleń. Goulding jest nie tylko gwiazdą pop, ale też zaangażowaną działaczką na rzecz środowiska i osób potrzebujących, wspiera m.in. fundację zwalczającą bezdomność.

https://prowly-uploads.s3.eu-west-1.amazonaws.com/uploads/landing_page_image/image/249486/83e3c3e999f1211d0c5a7f995d5fe4ea.jpg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!