POSŁUCHAJ MUZYKI Z DRUGIEJ CZĘŚCI FILMU O TROLLACH!

Już teraz miłośnicy kolorowych Trolli mogą nauczyć się piosenek z filmu „Trolle 2” i śpiewać je razem z bohaterami w maju, kiedy film będzie miały swoją kinową premierę!

https://www.youtube.com/watch?v=dG75M5CpIyQ

Justin Timberlake ponownie odpowiada za oprawę filmu pod kątem muzycznym jako producent wykonawczy. Timberlake napisał oraz wykonał utwory, które będzie można usłyszeć w filmie, wraz z takimi gwiazdami muzyki jak Chris Stapleton, Kelly Clarkson, Anderson .Paak, Mary J. Blige, Anna Kendrick, George Clinton i SZA.

Pierwszym singlem promującym film jest „The Other Side”, wspólny utwór SZA i Justina Timberlake, który ukazał się 26 lutego. Teledysk do „The Other Side”, w którym wystąpiło oboje artystów, przywołuje hip-hopowe teledyski z lat 90. W ostatni wtorek premierę miał kolejny utwór z filmu z udziałem Justina Timberlake’a, „Don’t Slack” Andersona .Paaka.

Światowa premiera filmu „Trolls World Tour” odbędzie się 19 kwietnia. W Polsce film pod tytułem „Trolle 2” trafi do kin 29 maja. Ścieżka dźwiękowa do pierwszej części „Trolli”, podobnie jak promujący ją singiel „Can’t Stop The Feeling”, osiągnęła w Polsce status platynowej płyty.

 

Trolls World Tour (Original Motion Picture Soundtrack)

 1. The Other Side – SZA & Justin Timberlake
 2. Trolls Wanna Have Good Times – Anna Kendrick, Justin Timberlake, James Corden, Ester Dean, Icona Pop, Kenan Thompson & the Pop Trolls
 3. Don’t Slack – Anderson .Paak & Justin Timberlake
 4. It’s All Love – Anderson .Paak, Justin Timberlake, Mary J. Blige & George Clinton
 5. Just Sing – Justin Timberlake, Anna Kendrick, Kelly Clarkson, Mary J. Blige, Anderson .Paak & Kenan Thompson
 6. One More Time – Anthony Ramos
 7. Atomic Dog World Tour Remix – George Clinton and Parliament Funkadelic, Anderson .Paak & Mary J. Blige
 8. Rainbows, Unicorns, Everything Nice – Walt Dohrn & Joseph Shirley
 9. Rock N Roll Rules – HAIM & Ludwig Göransson
 10. Leaving Lonesome Flats – Dierks Bentley
 11. Born to Die – Kelly Clarkson
 12. Trolls 2 Many Hits Mashup – Anna Kendrick, Justin Timberlake, James Corden, Icona Pop & the Pop Trolls
 13. Barracuda – Rachel Bloom
 14. Yodel Beat – Ludwig Göransson
 15. Crazy Train – Rachel Bloom
 16. I Fall to Pieces – Sam Rockwell
 17. Perfect for Me – Justin Timberlake
 18. Rock You Like a Hurricane – Rachel Bloom
 19. It’s All Love (History of Funk) – Anderson .Paak, Mary J. Blige & George Clinton
 20. Just Sing (Trolls World Tour) – Justin Timberlake, Anna Kendrick, James Corden, Kelly Clarkson, George Clinton, Mary J. Blige, Anderson .Paak, Rachel Bloom, Kenan Thompson, Anthony Ramos, Red Velvet, Icona Pop & Sam Rockwell

Trolle 2 – w kinach w Polsce od 29 maja

Queen Poppy i Branch odkrywają, że poza ich wioską istnieją inne światy zamieszkane przez Trolle, z którymi – by tak rzec – jakoś im nie po drodze. Kiedy niespodziewane niebezpieczeństwo zagrozi całej populacji Trolli, Poppy i Branch oraz ich przyjaciele wyruszą w wielką podróż przez nowe – niebezpieczne – lądy, by dokonać niemożliwego: pogodzić ze sobą wszystkie Trolle i połączyć się przeciw wrogowi.

W filmie usłyszymy Justina Timberlake’a i Annę Kendrick, a także laureata Oscara Sama Rockwella oraz zdobywcę nagrody Grammy – Chance’a the Rappera. Ich głosami przemówią (i zaśpiewają) Trolle.

One thought on “POSŁUCHAJ MUZYKI Z DRUGIEJ CZĘŚCI FILMU O TROLLACH!

 1. Od premiery tej bajki trochę czasu minęło, jednak finałowa piosenka “Just sing” tak nam się spodobała, że postanowiliśmy zrobić swoją wersję, ale zachowując przekaz i ideę i filmu i tej piosenki. Zaprosiliśmy do udziału uzdolnioną muzycznie młodzież i dzieci z całej Polski i wspólnie, zdalnie, zrobiliśmy własną wersję tego utworu. Warto posłuchać i zobaczyć – myślę że nasza wersja “Twój głos” (w oryginalnym przekładzie “Masz głos”) daje radę. https://youtu.be/vTzdUojRFfM Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!