Koncert The Jacksons odwołany!

Poniżej oświadczenie organizatora:

W związku z sytuacją, do której doszło w RP, dotyczącą ogłoszenia przez władze państwowe stanu zagrożenia epidemią, wywołaną rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19, a co za tym idzie wprowadzeniu zakazów dotyczących organizacji wszelkich imprez masowych na terenie całego kraju DO ODWOŁANIA , zostaliśmy zmuszeni do anulowanis planowanego przez nas wydarzenie, które miało odbyć się 4 września 2020 r. tj. koncert The Jacksons – 50 Year Anniversary World Tour w Ergo Arena Gdańsk / Sopot.

Nikt z nas jak również z Państwa nie mógł przewidzieć, że dojdzie do tak dynamicznej zmiany sytuacji. Sytuacja drastycznie zmieniła się w przeciągu kilku dni od ogłoszenia koncertu. Nikt z nas nie wymyślił sobie powodu do odwołania wydarzenia. Wystąpił tu czynnik wyższy oraz zaszły okoliczności nie nieuniknione i nadzwyczajne.

Byłoby skrają nieodpowiedzialnością oraz nieuczciwością wobec Państwa, informowanie o przenoszeniu koncertu na inny termin, w sytuacji, kiedy nie ma możliwości określenia, kiedy ta okropna sytuacja się zmieni.

Nie jesteśmy również uprawnieni do przetrzymywania Państwa środków za zakup biletów, obiecując, że za pół roku wszystko będzie w porządku. To wszystko spadło na nas jak grom z nieba i jesteśmy w bardzo trudnym położeniu jeśli chodzi o funkcjonowanie firmy.

Szanowni Państwo ze złamanym sercem, ponieważ koncert miał być piękny wydarzeniem , również dla nas prywatnie, a nie tylko biznesem, z wielką przykrością informujemy, że koncert zostaje odwołany.

Prosimy o zwrot biletów za pośrednictwem ticketerii w której zakupiliście bilety.

PROSIMY STOSOWAĆ SIĘ DO ZASAD ZWROTU BILETÓW TICKETMASTER.PL, EBILET.PL, oraz KUPBILECIK.PL

Bardzo nam przykro w związku z powyższą sytuacją i mimo, że żadna w tym nasza wina PRZEPRASZAMY!

Z poważaniem i życzeniami przede wszystkim zdrowia dla Was wszystkich.

Agencja Artystyczna Voices
Michał Borowiec

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!