Nowi Artyści dołączają do OFF Festival Katowice 2020!

Caribou kolejnym headlinerem OFF Festival Katowice! Do line-upu dołączają również: DIIV, Petbrick, Radical Polish Ansambl, The Murder Capital, Amyl and The Sniffers, Koza, Quinn Chrisopherson.

Przed nami OFF Festival Katowice 2020! Kolejna edycja katowickiego festiwalu odbędzie się w dniach 7-9 sierpnia w Dolinie Trzech Stawów. OFF Festival Katowice bilety już w sprzedaży.

OFF Festival 2020 bilety

Harmonogram sprzedaży biletów na OFF Festival Katowice 2020

III pula 26.02-1.06.2020 (lub do wyczerpania puli biletów w zależności od tego co nastąpi wcześniej)

  • Karnet 3-dni: 349 PLN
  • Karnet 3-dni + pole namiotowe: 439 PLN

IV pula 2.06-28.07.2020 (lub do wyczerpania puli biletów w zależności od tego co nastąpi wcześniej)

  • Karnet 3-dni: 389 PLN
  • Karnet 3-dni + pole namiotowe: 479 PLN

V pula 29.07-9.08.2020 (lub do wyczerpania puli biletów w zależności od tego co nastąpi wcześniej)

  • Karnet 3-dni: 409 PLN
  • Karnet 3-dni + pole namiotowe: 499 PLN

OFF Festival 2020 artyści i line-up

Na OFF Festival Katowice 2020 zagrają: Caribou (7 sierpnia, Scena Perlage) Iggy Pop (8 sierpnia, Scena Perlage), Mac DeMarco (9 sierpnia, Scena Perlage), Shura, Alyona Alyona, Folamour, Bikini Kill, Injury Reserve, Lazarus, Piernikowski i Tropical Fuck Storm, DIIV, Petbrick, Radical Polish Ansambl, The Murder Capital, Amyl and The Sniffers, Koza, Quinn Chrisopherson.

OFF Festival informacje

OFF Festival Katowice od ponad dekady przyciąga na Śląsk gwiazdy i fanów muzyki z całego świata. Festiwal narodził się z potrzeby dzielenia się muzyką, z marzeń, ale i poczucia misji – by łączyć przedstawicieli różnych kultur, środowisk i dyscyplin artystycznych. Stąd obecność w programie OFFa nie tylko muzyki, ale i sztuk wizualnych, literatury czy kina.

OFF Festival nagrody

Wizjonerski program i przyjazna atmosfera festiwalu doceniane są zarówno przez stałych bywalców, jak i media (polecany był m.in. przez „Guardiana”, „Time” i muzyczny serwis Pitchfork, sesje wideo z polskimi wykonawcami produkowała tu rozgłośnia KEXP z Seattle) czy branżę – katowicka impreza jest laureatem prestiżowej nagrody European Festival Award dla najlepszego europejskiego festiwalu średniej wielkości.

Bywalcy OFFa doskonale wiedzą o tym, że festiwal troszczy się o naturę i zachęca do tego innych. Zdobyło to uznanie kapituły przyznającej międzynarodową nagrodę Green’n’Clean, a w 2015 przyniosło nominację do tytułu Najbardziej Ekologicznego Festiwalu w Europie.

OFF to wreszcie doroczne, nieformalne spotkania branży kreatywnej – tylu muzyków filmowców, ludzi pióra i przedstawicieli mediów, którzy przyjeżdżają tu w poszukiwaniu wrażeń i inspiracji, nigdzie indziej nie spotkacie.

Dodatkowe informacje

Regulamin wydarzenia

Regulamin pola namiotowego

Znalezione obrazy dla zapytania: OFF Festival Katowice 2020

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *