Muzyczne Pogotowie nadjeżdża! dołącz do grupy

Sony Music Poland otwiera Muzyczne Pogotowie! To nowa grupa na Facebooku (https://www.facebook.com/groups/muzycznepogotowie), na której znajdziesz informacje na temat specjalnych akcji muzyków, mających na celu zachęcenie ludzi do pozostania w domach. Na ten moment dzięki wiadomościach na grupie mogliśmy między innymi obejrzeć DJ sety Diplo, posłuchać podcastów Miley Cyrus, obejrzeć koncert Iggy’ego Popa, poćwiczyć z Charli XCX, zadać pytania sanah, wystąpić w teledysku Pauliny Przybysz, czy dowiedzieć się o Domowym Festiwalu organizowanym przez zespół BeMy.

Co ważne, Muzyczne Pogotowie to grupa otwarta dla wszystkich. Zachęcamy wszystkich jej członków do publikowania własnych postów na temat znalezionych w sieci informacji o podobnych akcjach specjalnych. Nie ograniczamy się jedynie do artystów Sony Music Poland!

Grupa Muzyczne Pogotowie przetrwa o wiele dłużej niż akcja #ZostańWDomu. W przyszłości będą pojawiały się na niej informacje na temat czynienia dobra przez artystów. Będziemy informować się nawzajem o akcjach charytatywnych, w które angażują się artyści oraz o tym, jak podchodzą do szeroko pojmowanego tematu zdrowia psychicznego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!