Specjalny Voucher Koncertowy Progresji !

Kochani,

Kryzys branży wywołany epidemią koronawirusa spowodował, że wiele z Was nie mogło wziąć udziału w koncertach. Nie wiecie także, podobnie jak my kiedy sytuacja się poprawi i kiedy będziecie mogli ponownie przychodzić na różne imprezy.

Wasza cierpliwość i wsparcie są dla nas dowodem, że mimo wszystko nasza praca ma sens i chcemy ją kontynuować. Dlatego też zachęcamy Was do uwierzenia, że niebawem będzie lepiej, że ta sytuacja się kiedyś skończy. Mamy dla Was nowe vouchery ważne aż 2 lata od daty zakupu! Każdy voucher daje nam nadzieję na przetrwanie trochę dłużej.

Zasady korzystania z voucherów:
1. W jednej transakcji możesz kupić maksymalnie 10 voucherów.
2. Ceny voucherów: 100 zł, 150 zł, 200 zł, 250 zł, 300 zł, 350 zł, 400 zł, 450 zł, 500 zł.
3. Na voucherze znajduje się kod sprzedażowy, który można użyć w transakcji zamiast płatności przelewem lub kartą. Kod należy wpisać w pole ID vouchera.
4. Vouchery można wykorzystać wielokrotnie. Jeżeli po wymianie na bilet, zostaną na nim jakieś środki, można użyć go ponownie przy kolejnej transakcji. Jeżeli na voucherze jest mniej środków niż cena biletu, to system automatycznie zaproponuje dopłacenie różnicy jedną z dostępnych metod płatności.
5. Istnieje możliwość dopłaty do vouchera przy zakupie biletu. Jeżeli voucher ma niższą wartość niż cena biletu, różnicę można dopłacić w trakcie transakcji.
6. Voucher nie gwarantuje, że osoba go posiadająca będzie mogła kupić bilet
• poza kolejnością
• na koncerty, które są wyprzedane lub nie są dostępne w sprzedaży na stronie www.progresja.com
• na wydarzenia, na które organizator nie wyraził zgody na wykorzystanie vouchera
7. Voucher należy wykorzystać w ciągu 2 lat od daty zakupu, np. voucher zakupiony 1 kwietnia 2020 roku należy wykorzystać do 1 kwietnia 2022 roku.
8. Przy wykorzystaniu vouchera liczy się data zakupu, a nie koncertu, na który chce się kupić bilet. Jeśli voucher ma datę ważności do 1 kwietnia 2022 można go wykorzystać do kupienia bilety na koncert, który odbywa się po tym terminie, jednak zakupu należy dokonać przed 1 kwietnia 2022.
9. W przypadku odwołania koncertu i zwrotu biletu nabytego poprzez Voucher, środki wracają na voucher.
10. Vouchery nie podlegają zwrotom ani wymianie na gotówkę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *