POMAGAM ARTYSTOM !

POMÓŻMY SOBIE NAWZAJEM !        ARTYŚCI ARTYSTOM!        FANI ARTYSTOM !

Pandemia Koronawirusa w Polsce stała się faktem i dotknęła nas wszystkich.  Środowiska artystyczne, medyczne, edukacyjne, osoby prywatne, przedsiębiorstwa.

Środowisko artystyczne jest jednym z najbardziej dotkniętych. Z dnia na dzień straciliśmy jakąkolwiek możliwość zarobkowania. Dotyczy to zarówno muzyków, organizatorów imprez, firm eventowych, aktorów itp. Itd.  Wielu z nas nie posiadających innych źródeł utrzymania znalazło się w bardzo trudnej życiowo i zawodowo sytuacji. Wielu nie ma zapewnionych etatów, żadnych gwarancji pomocowych, oszczędności. To dopiero początek i nikt z nas nie jest w stanie przewidzieć jak długo ten zły czas jeszcze będzie trwać.

Chcemy pomóc – poprzez stworzenie funduszu pomocy finansowej wypłacającego bezzwrotne zapomogi tym wszystkim artystom, którzy znajdą się za chwile bez środków do życia i codziennego funkcjonowania. Chcemy w expressowym tempie wydać składankę CD ( prawdopodobnie podwójną) z utworami polskich zespołów ( tych bardzo znanych i popularnych, jak i niszowych) z różnych gatunków muzycznych, aby każdy na niej znalazł coś dla siebie.

Lada chwila uruchomimy na platformie crowdfundingowej  zbiórkę na wydanie płyty. Ta zbiórka ma na celu opłacenie wszystkich działań niezbędnych do jej wydania.   Płyta będzie dystrybuowana poprzez przesyłki pocztowe i kurierskie. Czym więcej CD sprzedamy, tym większej ilości osób pomożemy . Cena płyty : CD – 30 zł,  2CD – 35 zł

Wiemy, że w obecnych czasach najwięcej muzyki słuchamy na Spotify , Tidal i innych platformach , ale miejmy w swojej kolekcji CD, dzięki któremu ludzie, którzy umilają nam życie, tworzą dla nas, będą mogli godniej przeżyć ten straszny zawodowo  i prywatnie czas.

Prosimy: udostępniajcie, przesyłajcie wszystkim swoim znajomym, mówcie o tym. Wspomóżcie  polskich artystów. Oni na pewno w niedalekiej przyszłości odwdzięczą się Wam kolejnymi wspaniałymi dziełami, utworami, muzyką, koncertami, spektaklami.

Do każdej płyty dołączony będzie imienny Certyfikat pomocy polskim artystom. Jeśli znajdą się osoby, które zakupią większą ilość płyt otrzymają specjalne bonusy w postaci darmowych biletów na przyszłe koncerty lub inne gadżety muzyczne. Są też możliwości sponsorskie, ale to w osobnym poście. Listę wykonawców, którzy znajdą się na płycie ogłosimy już niedługo. Zachęcamy do zakupów pre-paid, które będą wzbogacone o bonus. Info już wkrótce.

Cena płyty nie jest wysoka. Kupując ją pomożesz tym, którzy dostarczają Ci wielu niezapomnianych wrażeń. Dzięki Tobie zapłacą za czynsz, prąd, wodę , nie będą głodni.

Pomagam artystom. Wydanie płyty CD :

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *