Artystyczna Izba przyjęć w Sp Records – Przyjmuje Dr Yry!

Zapraszamy do Artystycznej Izby Przyjęć! Doktor Yry, czyli Krzysztof Radzimski, znany z takich formacji, jak El Doopa, Zacier, TPN 25 czy Zespół Filmowy Skurcz przyjmuje dziś na żywo o 19.00!

Artystyczna Izba Przyjęć to projekt wytwórni SP Records, będący wirtualnym miejscem spotkań. W transmisjach na żywo zaprezentują się artyści związani z tą wytwórnią i nie tylko. Transmisje odbywać się będą na facebookowej stronie SP Records oraz na kanele wytwórni w serwisie YouTube.
W tym trudnym czasie chcielibyśmy zaproponować Wam, byśmy przeszli przez to wspólnie – czytamy w zapowiedzi wytwórni. – Brakuje Wam zapewne, nam także, koncertów, spotkań, życia z muzyką w tle. Oferujemy Wam więc namiastkę tych emocji, ale prosto z serca od nas i od naszych Artystów.

W programie, aktualizowanym na bieżąco, znajdą się koncerty online, wywiady, spotkania z Artystami, w trakcie których będą odpowiadać na pytania fanów. 

We wtorkowy wieczór zaprezentuje się Dr Yry, czyli Krzysztof Radzimski – znany z kapel takich, jak El Doopa, Zacier, TPN 25. Współtworzył też – z Bartkiem Walaszkiem – legendarny już Zespół Filmowy Skurcz. Dr Yry występował także w wielu innych formacjach, a bywalcy festiwalu Zacieralia doskonale kojarzą jego inną artystyczną inkarnację – Romana Malika.

Kolejni Artyści w kolejnych dniach. Wpadajcie po recepty lub porady na żywo!

https://www.facebook.com/events/651985335591109

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!