Lao Che w Stodole. Nowe daty przełożonych koncertów zespołu !!!

Lao Che zmuszone zostało do odwołania marcowych i kwietniowych koncertów w Stodole. Właśnie pojawiły się nowe daty koncertów:

? Informujemy, że w związku z sytuacją w kraju oraz w trosce o bezpieczeństwo uczestników wydarzeń, artystów oraz pracowników, marcowe koncerty Lao Che w Klubie Stodoła, odbędą się w innych terminach:

20 marca, Lao Che (Klub Stodoła, Warszawa) ? koncert przeniesiony na 26 czerwca 2020
21 marca, Lao Che (Klub Stodoła, Warszawa) ? koncert przeniesiony na 27 czerwca 2020
22 marca, Lao Che (Klub Stodoła, Warszawa) ? koncert przeniesiony na 28 czerwca 2020
22 kwietnia, Lao Che (Klub Stodoła, Warszawa) ? koncert przeniesiony na 24 czerwca 2020
23 kwietnia, Lao Che (Klub Stodoła, Warszawa) ? koncert przeniesiony na 25 czerwca 2020

? Wszystkie dotychczas zakupione bilety automatycznie zachowują swoją ważność dla nowej daty! Przepraszamy za zaistniałe niedogodności.

? Uwaga! Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom uczestników naszych wydarzeń, informujemy o możliwości zgłoszenia chęci dokonania zmiany posiadanych wejściówek, na dowolny spośród pozostałych czerwcowych koncertów Lao Che w Klubie Stodoła. Osoby zainteresowane inną datą koncertu, prosimy o kontakt mailowy pod adresem pomoc@ticketclub.pl. W związku z wyprzedaniem koncertów, zastrzegamy, że zamiana biletów będzie możliwa wyłącznie w sytuacji, w której spłyną do nas pierwsze zwroty wejściówek na pożądany termin. Do każdej sytuacji i każdego zapytania podejdziemy indywidualnie, informując klientów drogą mailową o bieżącym statusie możliwości dokonania zmiany.

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba i tekst

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *