Boję się (ft. OH LOU!) – zobacz nowy klip Buslava w reżyserii Dawida Ogrodnika i Pawła Szkolika.

Teledysk do Boję się (ft. OH LOU!) to nie pierwsza współpraca Buslava, Dawida Ogrodnika i Pawła Szkolika. Wcześniej wspólnie stworzyli teledysk do piosenki „Tysiąc”.

Utwór powstał przy współpracy z duetem OH LOU!. W warstwie tekstowej porusza istotne życiowe kwestie, które dotyczą każdego z nas – emocje, uczucia, samotność.

Dzisiaj ta piosenka nabiera dużo głębszego znaczenia niż kiedy ją pisałem.
Nie odkładajmy uczuć na później bo mogą się nie powtórzyć.” –  tak o piosence mówi Buslav.

BUSLAV– doświadczony multiinstrumentalista, kompozytor i twórca tekstów. Karierę zaczynał jako muzyk sesyjny, współpracując z artystami krajowymi i zagranicznymi. Jego debiutancki album zatytułowany Buslav został nominowany w 2017r.  do Nagrody Muzycznej Fryderyk w kategoriach Album Roku Pop oraz Fonograficzny Debiut Roku. Artysta powraca w zupełnie nowej odsłonie zaskakując nieoczywistym, nowoczesnym brzmieniem.

OH LOU! – duet producencki Artura Wieczerzyńskiego i Alexa Krzyżanowskiego
Od wczesnych lat związani z muzyką klasyczną są laureatami konkursów międzynarodowych w kategoriach solistycznych i kameralnych (USA, Austria, Słowenia, Czechy). Występowali w największych salach koncertowych Europy i USA.
Jako producenci współpracowali m.in. z Decco (oficjalny remix dla MAPEI), Bartoszem Dziedzicem (Artur Rojek, Sarsa), a także tworzyli muzykę do baletu dla English National Ballet i Opery w Zurychu.  
Można ich także było spotkać w koncertowych składach The Dumplings, XXANAXX, Tęskno, Neena, Hania Rani czy Misia Furtak.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!