„Heal the World (2020)” Michaela Jacksona

Ponieważ muzyka i występy muzyczne udostępniane online nadal jednoczą świat podczas pandemii COVID-19, Michael’s Estate wydał swój występ na żywo „Heal The World” z Dangerous Tour, zintegrowany ze zdjęciami z obecnych czasów, jako globalny przekaz zachęta i pociecha dla wszystkich w tym trudnym okresie.

Michael pierwotnie założył Fundację Heal the World w 1992 roku. Celem tej organizacji charytatywnej było zapewnienie dzieciom lekarstw i walka z głodem na świecie, bezdomnością, wykorzystywaniem i wykorzystywaniem dzieci.

Za jego pośrednictwem Michael przekazał 46 ton zapasów do Sarajewa, wprowadził edukację na temat narkotyków i alkoholu oraz przekazał miliony dolarów dzieciom znajdującym się w niekorzystnej sytuacji, w tym pełną zapłatę za węgierski przeszczep wątroby.

Fundacja przyprowadziła także upośledzone dzieci na ranczo Michaela Neverland, aby jeździć na przejażdżki po parku rozrywki. W tych trudnych czasach zastanów się, czy nie przekazać darowizn na rzecz ulubionej organizacji, aby pomóc potrzebującym w czasie kryzysu.

Źródło: MJ Estate & MJWN

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!