Już dziś specjalne wydarzenie #koncertdlabohaterów!

Już dzisiaj wielkie wydarzenie – Player, Fundacja TVN “Nie jesteś sam” oraz Bongo Media Production organizują charytatywny #koncertdlabohaterów. Ważną częścią akcji jest zbiórka organizowana przez Fundację TVN, z której wszystkie fundusze zostaną przekazane na zakup środków ochrony indywidualnej dla służb medyczno-ratunkowych. Specjalnie w tym celu uruchomiono różne metody płatnicze, w tym zbiórkę przez Facebooka. Start dzisiaj o godz. 20:00 na player.pl.

Wystąpią :

Maryla Rodowicz, Beata Kozidrak, ENEJ, Patrycja Markowska, Krzysztof “JARY” Jaryczewski, Zespół Pieśni i Tańca Śląsk, Kasia Moś, Roksana Węgiel, Magda Bereda, Bovska, Lanberry, Alicja Szemplińska, Natalia Grosiak, Viki Gabor, Ania Rusowicz, Kwiat Jabłoni, Reni Jusis, Sławek Uniatowski, Sonbird, Marcin Wyrostek, Kasia Stankiewicz, Margaret, Igor Herbut, Sorry Boys, Mirek Kalisiewicz, Tomasz Lipiński, Patricia Kazadi, Paweł Domagała, Piotr Bukartyk, Jakub Józef Orliński, Dawid Karpiuk, Blue Cafe, Kasia Pietras, Ania Karwan, Misia Furtak, Adam Nowak (Raz Dwa Trzy) i L.U.C.

https://www.facebook.com/patrycjamarkowska/videos/663563984406664/

Podczas koncertu odbędzie się zbiórka na rzecz Fundacji TVN, która zgromadzone środki przekaże na walkę z epidemią. Pieniądze zostaną przeznaczone na zakup środków ochrony indywidualnej dla służb medycznych i ratunkowych: kombinezonów, maseczek, gogli, przyłbic, rękawic, czepków – tak potrzebnych dzisiaj pracownikom ochrony zdrowia w Polsce. Prośba o wsparcie finansowe kierowana jest do firm, koncernów i wszystkich ludzi dobrej woli.

Akcję #koncertdlabohaterów pod auspicjami Fundacji TVN „nie jesteś sam” można wesprzeć na kilka sposobów.

Wysyłając SMS o treści „Pomagam” pod numer 7126 (koszt SMS 1,23 zł z VAT). Fundację wspierają Operatorzy Komórkowi (Orange, Play, Plus, T-Mobile), którzy w całości przekazują swój dochód na rzecz akcji.

Dokonują wpłat online za pośrednictwem naszej strony www: fundacja.tvn.pl/wplac-online/ Dokonując wpłaty na konto dedykowane akcji Fundacji TVN „nie jesteś sam”: 10 1140 1010 0000 2581 1800 1077 (MBank)

Firmy i instytucje, które wspólnie z TVN Discovery Polska chcą podjąć walkę z koronawirusem, mogą przekazać zadeklarowaną kwotę na podstawie umowy darowizny podpisywanej z Fundacją TVN „nie jesteś sam”. Fundacja TVN od początku wspiera działania na rzecz walki z koronawirusem w Polsce, każdorazowo swoją pomoc konsultując z Ministerstwem Zdrowia. Do tej pory przekazaliśmy jeden milion złotych na zakup 2 500 sztuk testów diagnostycznych koronawirusa, które trafiły do szpitali i jednostek medycznych. Wsparliśmy także jeden z największych szpitali dziecięcych w Polsce – Centrum Zdrowia Dziecka przekazując 100 tys. zł. na zakup testów typu wymazówek oraz zakup maseczek i odzieży ochronnej dla personelu medycznego. Fundacja zbiera kolejne prośby od szpitali, placówek służby zdrowia i będzie dalej pomagać.

Foto: materiał prasowy  TVN.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!