Artystyczna Izba Przyjęć w SP Records Znów Przyjmuje!

Zapraszamy do Artystycznej Izby Przyjęć! Dziś wieczorem, o 19, na fanpejdżu SP Records, zaprezentuje się Marcin “Bzyk” Bąk, znany z zespołów WU-HAE i Nohucki! To kolejne spotkanie organizowane przez SP Records – w ramach projektu zapraszani są artyści, którzy prowadzą spotkania na żywo w Internecie.

Marcin Bzyk Bąk, lider formacji WU-HAE i Nohucki, to tekściarz, kompozytor, wokalista i społecznik. Znany na krakowskiej scenie rockowej i nie tylko, ma na koncie między innymi projekt “Opera nowohucka”, eksplorujący dziedzictwo Nowej Huty. Współpracował także z Wojciechem Karolakiem, Maciejem Maleńczukiem, Kazikiem Staszewskim.

Artystyczna Izba Przyjęć to projekt wytwórni SP Records, będący wirtualnym miejscem spotkań. W transmisjach na żywo zaprezentują się artyści związani z tą wytwórnią i nie tylko. Transmisje odbywać się będą na facebookowej stronie SP Records oraz na kanele wytwórni w serwisie YouTube.

W tym trudnym czasie chcielibyśmy zaproponować Wam, byśmy przeszli przez to wspólnie – czytamy w zapowiedzi wytwórni. – Brakuje Wam zapewne, nam także, koncertów, spotkań, życia z muzyką w tle. Oferujemy Wam więc namiastkę tych emocji, ale prosto z serca od nas i od naszych Artystów.
Nie zamykamy się na nikogo, zapraszamy do nas każdego, kto chce wystąpić – dodaje Sławek Pietrzak, pomysłodawca akcji i szef SP Records. – Uważamy, że w tej ekstremalnej sytuacji naszą wręcz powinnością jest dać trochę nadziei, trochę pozytywnych emocji. Stąd właśnie nasza propozycja – oferujemy spotkania z ciekawymi ludźmi, nie tylko muzykami, którzy mogą nieść otuchę w tym czasie.

W programie, aktualizowanym na bieżąco, znajdą się koncerty online, wywiady, spotkania z Artystami, w trakcie których będą odpowiadać na pytania fanów. W najbliższych dniach wystąpią m. in. Krzysztof “Grabaż” Grabowski (lider Pidżamy Porno i Strachów na Lachy), Piotrek Połać (połowa duetu Braci Figo Fagot i lider Darmozjadów), swój udział zadeklarowali także Hirek Wrona (dziennikarz radiowej Trójki i DJ) oraz Wojciech Eichelberger (psycholog i psychoterapeuta.).

Kolejni Artyści w kolejnych dniach. Wpadajcie po recepty lub porady na żywo!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *