Pearl Jam przenosi europejskie koncerty zaplanowane na 2020 rok

Zaplanowana na ten rok trasa koncertowa Pearl Jam, która miała objąć również nasz kraj, nie dojdzie do skutku. Powodem jest epidemia koronawirusa.

Pearl Jam poinformował na swoich kanałach w mediach społecznościowych, że zmuszony został do przeniesienia całej europejskiej trasy koncertowej.

W świetle globalnej pandemii COVID-19 daty europejskich koncertów Pearl Jam w 2020 r. Zostały przesunięte na czerwiec / lipiec 2021 r.

Współpracujemy ze wszystkimi naszymi partnerami, aby przełożyć te terminy i opublikujemy nowe trasy koncertowe, gdy tylko będziemy w stanie. Wszystkie bilety zostaną uhonorowane na przełożone terminy koncertów. Zwroty nie są obecnie oferowane. Nadal jednak sprawdzamy szczegółowe zasady sprzedaży biletów u naszych partnerów w każdym kraju. Posiadacze biletów zostaną powiadomieni o wszelkich zmianach. Jak wcześniej ogłoszono, londyński festiwal BST Hyde Park został odwołany 8 kwietnia.

Więcej informacji i oświadczenie o wydarzeniu: bst-hydepark.com Czekamy na powrót do Europy w 2021 roku!

Poniżej informacja od Liva Nation:

Informujemy, że koncert Pearl Jam zaplanowany na 13 lipca 2020 w TAURON Arenie Kraków nie odbędzie się zgodnie z planem. Ich trasa po Europie w 2020 roku jest w trakcie przekładania na 2021 rok. Ciężko pracujemy, aby ustalić nową datę koncertu. Zachowaj swój bilet, ponieważ będzie ważny na nową datę. Dziękujemy za cierpliwość i zrozumienie.

Obraz może zawierać: tekst

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!