Premiera:”Wilczełyko” – pierwsza piosenka i teledysk !

Stare pieśni pogrzebowe zabrzmią na nowo. Muzyka ludowa spotyka alternatywę.
Takiego projektu jeszcze nie było.
 
 
„Wilczełyko” to zapis muzycznego spotkania świata tradycyjnej ludowej pieśni pogrzebowej z gitarową ekstremą muzyki metalowej. W połowie kwietnia ukaże się pierwszy singiel wraz z teledyskiem: „Oto jak rychło…”. Czas premiery nie jest przypadkowy, muzyka pojawia się wraz z nadejściem wiosny. Kolejne utwory będą publikowane w okolicach Nocy Świętojańskiej oraz Dziadów. Stworzą razem wyjątkowy tryptyk muzyki, teledysków i obrazów.

W projekcie „Wilczełyko” udział biorą:

Błażej Grygiel – pomysłodawca, producent muzyczny i autor aranżacji. Na scenie alternatywnej obecny od dwudziestu lat, w zespołach takich jak Exlibris, Joy Machine i Hellectricity. Obecnie w szeregach Crystal Viper regularnie koncertuje na terenie całej Europy.

Anna Osmakowicz – wokalistka i trenerka wokalna, która oprócz nieskończonych pokładów entuzjazmu i ciepła wniosła do projektu ponad 30 lat doświadczenia na scenach Polski, Francji, Niemiec, Szwajcarii, Rosji, Azerbejdżanu, Japonii, Chin, Grecji, Węgier, Brazylii i Izraela.

Marta Różańska – śpiewa utwory popowe i ludowe, gra na gitarze. Uczestniczy w zajęciach Uniwersytetu Trzeciego Wieku działającego przy Sokołowskim Ośrodku Kultury.

Kuba Lachowski – zafascynowany ludową muzyką Polski i Rosji. Jego talent doceniono między innymi na scenach Warszawy, Sankt Petersburga, Kaliningradu i Moskwy. W tym roku opublikował solowy utwór „Bez cienia Twojej szansy”.

Oprawę graficzną przygotowuje Iwona „Evil Yvonne” Koźlarzewska, artystka tatuażu znana w całej Europie z wyjątkowego łączenia stylu neotradycyjnego z wpływami estetyki słowiańskiej.
 
 Patronami projektu są:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!