Stwórz swoją wersję utworu „Synu” z kultowej płyty Sistars!

Jeśli siedzisz w domu z powodu epidemii koronawirsa i masz już ułożone wszystkie puzzle, przeczytane odkładane lektury i nadrobione zaległości serialowe, a dom lśni czystością, ten konkurs jest dla Ciebie! 

Na portalu 2track.pro, zrzeszającym ponad 14 000 muzyków i producentów z całego świata, rusza konkurs na nową wersję utworu „Synu” z płyty „Siła Sióstr” Sistars

Konkurs trwa od 14 kwietnia do 14 maja, a nagrodami są: Native Instruments Komplete Kontrol M32*, CD lub winyl z reedycją albumu oraz subskrypcja TIDAL.

Sistars powstało w 2001 roku. Natalię i Paulinę Przybysz z Bartkiem Królikiem i Markiem Piotrowskim połączyła warszawska szkoła muzyczna przy ulicy Bednarskiej oraz zamiłowanie do soulu i R’N’B. Takiej muzyki nie grał wtedy w Polsce nikt, a oni na przekór wszystkiemu i wszystkim postawili na swoim. Dwa lata później światło dzienne ujrzał album „Siła Sióstr”, który okazał się strzałem w dziesiątkę.

Debiutancki album dotarł do pierwszego miejsca zestawienia OLiS, ale to nie koniec sukcesów „Siły Sióstr”. Płyta została wyróżniona Fryderykiem w kategorii „Album Roku – Hip-Hop” oraz „Nowa Twarz Fonografii”. Po tych wyróżnieniach Sistars szturmem zdobyli Opole, zgarniając najwięcej nagród na 41. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, a także dwa razy z rzędu otrzymali statuetkę MTV Europe Music Award w kategorii „Best Polish Act”.

We wrześniu 2018 roku, w odpowiedzi na prośby fanów, zespół wypuścił zremasterowaną reedycję albumu nakładem wytwórni Kayax. Teraz najlepsze prace konkursowe mają szansę na cyfrowe wydawnictwo w Kayaxie! 

Do dzieła! I #zostańwdomu, wiadomo!  

*Sponsorem Native Instruments Komplete Kontrol M32 jest sound.pl 

Szczegóły konkursu na: www.2track.pro

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!