Jeźdźcy PostApokalipsy: Otwieramy sezon koncertowy w Progresji!

Jeźdźcy PostApokalipsy: Frontside, Nocny Kochanek i Zacier otworzą sezon koncertowy w Progresji!
Kiedy: Nie wiemy, ale będzie Legendarnie.
Bilety dostępne od 16:00 na: https://progresja.com/events/jezdzcy-postapokalipsy/?fbclid=IwAR3BmtGcCzQ8399d1YsMpcd5Vyqh8IqJnefksexU5ikd5ZTkXzUdbDOACxc

Kochani,
W ciągu ostatnich tygodni wiele w naszym życiu się zmieniło. Świat się zatrzymał, więcej czasu spędzamy w izolacji, duża część naszych kontaktów przeniosła się wyłącznie do internetu.
My wszyscy, ludzie związani z muzyką na żywo i kochający doznania jakie dają koncerty straciliśmy na pewien czas uczestnictwa w życiu, które kochaliśmy. Na kilka tygodni musimy zmienić zupełnie nasze życie zadbać o zdrowie nasze i naszych najbliższych. Pamiętajmy jednak, że ten stan nie potrwa wiecznie.
Chcemy wrócić do koncertowego życia z Wami! Kiedy epidemia się skończy wszyscy będziemy chcieli wyjść na zewnątrz, iść na długi spacer, spotykać się ze znajomymi, słuchać naszych ukochanych zespołów. Niestety nie wszyscy mogą spokojnie pracować zdalnie czekając na lepszy czas.
Przy organizacji koncertów pracują setki ludzi nie tylko sami artyści i agencje. Obecnie w niezmiernie trudnej, a wręcz krytycznej sytuacji znaleźli się wszyscy podwykonawcy zajmujący się nagłośnieniem, oświetleniem, noszeniem sprzętu, ochranianiem publiczności, sprzątaniem etc. To Ci ludzie w pierwszej kolejności ucierpieli najbardziej.
Wraz z zaprzyjaźnionymi artystami i z Wami chcemy zrobić to co umiemy najlepiej i dzięki temu wspomóc choć minimalnie tych, którzy nie mogą liczyć na nikogo innego. Zróbmy wspólnie koncert! Zaskoczeni?
To nie będzie zwykły koncert z kilku powodów:
1. Nie znamy podobnie jak Wy daty
2. Nie sprzedajemy biletów tylko „cegiełki”
3. To Wy go robicie dla pracowników Progresji.
4. Będzie LEGENDARNIE
Nie ukrywamy, że jest to też pomysł dla nas i dla zaprzyjaźnionych zespołów na przetrwanie na jakiś czas i przede wszystkim utrzymanie pracowników, którzy pomogą nam stanąć na nogi kiedy tylko sytuacja się unormuje.
To co zapewnimy to najlepszą postapokalityczną imprezę, na której zagrają: Frontside, Nocny Kochanek, Zacier i inni. W ten sposób otworzymy nowy jeszcze lepsze sezon koncertowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!