GrubSon wraca z pozytywnym przekazem!

Grubson – mistrz pozytywnego myślenia i dobrej energii na scenie, który jako pierwszy w historii polskiego hip hopu, w minionym roku zdobył ponad 100 milionów wyświetleń w serwisie YouTube, powraca z nowym elektro-akustycznym premierowym utworem „ Umysł”.

Po świetnie przyjętym albumie „Gatunek L” wydanym w 2017 roku Grubson zapowiada na jesień nowe wydawnictwo i prezentuje pierwszy singiel wyprodukowany wspólnie z Kubą Mitorajem w nowej świeżej akustyczno elektronicznej odsłonie.

Ciężko spokojnie stać w miejscu! Nogi najpierw same dygają w rytm, a potem ruszają do tańca! Tak, tak, Grubson namawia do tańca, który potrafi być zaraźliwy jak śmiech. Może być lekiem na całe zło, pomóc przełamywać lody, choć na chwilę przynieść ukojenie.

„Tu i teraz zabieram Cię w kosmiczny bezmiar (…)

Zamknij oczęta i dzięki dźwiękom tym ze mną tańcz

Ze mną leć i tańcz!

Zerwijmy męczące nas blokady i uwolnijmy głowę od złych emocji, od tego, co nas więzi i nie pozwala iść dalej. Dajmy sobie przestrzeń i swobodę, bez ocen, barier, granic, które często narzucamy sobie sami” – namawia Grubson. – „Oddajmy ciału i duszy wolność!

„Pora uwolnić umysł z sideł języka

Ego się broni, lubi Tobą pogrywać

Pora uwolnić umysł z sideł języka

Ego się broni, stań obok i zobacz, jak znika”

Piosence towarzyszy energetyczny teledysk, który powstał w warunkach kwarantanny domowej spowodowanej wirusem Covid19, do którego Grubson zaprosił zaprzyjaźnionych Artystów i przyjaciół.  Swój wkład w klip mieli m.in. Ania Smołowik, Basia Kurdej-Szatan, Małgorzata Kożuchowska, Czesław Mozil, Gabi Drzewiecka, Majka Jeżowska, Magdalena Lamparska, Pawbeats, Bartosz „ BRK” Kochanek, Jarecki, Aleksandra Popławska, Włodek „ Paprodziad” Dębowski, Ania Rusowicz, Mesajah, Adam Bielecki, Igor Walaszek, Piotr Rogucki, Gooral, L.U.C, Dj Eprom i inni.

 

https://www.facebook.com/GrubSonStyle

https://www.instagram.com/grubsonofficial

Zdjęcie: Marta Kacprzak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!